Satılık Steam hesapları ne kadar güvenilir?

Mithril5

Kilopat
Bildiğiniz gibi birçok insan Steam hesabını satışa koyuyor. Ben de kendi oyun arşivimi oluşturmayı veya hesap satın almayı düşünüyorum. Birisinin hesabını satın almak ne kadar güvenilir? Diyelim birinin hesabını satın aldım; o kişinin bu hesapla bağını nasıl keseriz? Başkasının hesabını almak mı daha iyi bir seçim yoksa indirimleri takip ederek kendi hesap ve arşivimizi oluşturmak mı?

Hiç güvenli değil hocam. Sürekli şifreler değişiyor. Satıcıya ulaşıyorsunuz yeni şifre veriyor ya da yeni hesap veriyor. Fakat çok sıkıntılı. Sürekli bir iletişimsizlik oluyor. Gece 2'de şifre değişse kime ulaşacaksın mesela. Bu yola başvuracağına git crack indir. Alamıyorsan yani. Hoş, alabilsen bu yola başvurmazsın zaten.

Hiç güvenli değil hocam. Sürekli şifreler değişiyor. Satıcıya ulaşıyorsunuz yeni şifre veriyor ya da yeni hesap veriyor. Fakat çok sıkıntılı. Sürekli bir iletişimsizlik oluyor. Gece 2'de şifre değişse kime ulaşacaksın mesela. Bu yola başvuracağına git crack indir. Alamıyorsan yani. Hoş, alabilsen bu yola başvurmazsın zaten.
Bir yola başvurmadım nette denk geldim okudum ve illa ki benzer durumu yaşayanlar vardır tecrübeleri ya da riskleri nelerdir diye merak edip konu açtım...

Daha önce hiç Steam hesabı almadım ama başkasından ucuz bir fiyata Minecraft hesabı aldığım oldu. Üç yıl oynadım bu hesapla, sonra oyuna biraz ara verdim. Geri döndüğümde hesaba giriş yapılamıyordu.

Bir yola başvurmadım nette denk geldim okudum ve illa ki benzer durumu yaşayanlar vardır tecrübeleri ya da riskleri nelerdir diye merak edip konu açtım...

Ben yaşadım hocam. U-play hesabı ve Steam hesabı aldım. Bayağı ucuzdu ama sürekli bir sorun çıkıyor. Ya şifre değişir ya hesap kapanır... Bir sürü dert var. Müşteri hizmetleri dedikleri o şeylere de ulaşmak çok zaman alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı