Satın alacağım Valorant hesabının sahibi hesabı geri alabilir mi?

TheLeft4Dead2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili dostlar, uzun zamandır aklımda hesap alma fikri vardı ve özellikle çok istediğim ve çok nadir bir skin olan arcane Sheriff'li bir hesap buldum, fiyatı ucuz değil arcane olduğundan dolayı fakat ilk maili ile teslim edileceği yazmakta, bana sattıktan sonra geri almak istediği zaman, Riot'un kurucu e-postaya mail attığına dair birkaç duyum aldım fakat ne kadar doğru bilmiyorum, sizce ilk bilgilerle, dekontlarla ws ilk mail olmadan da hesabı geri alabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Not: Hesabın fiyatı 1800 TL.
İçindeki skinler şu şekildeymiş;
  • Asil Phantom.
  • RGX Phantom.
  • Arcane sheriff.
  • Yağmacı Vandal.
  • Asil Vandal.
  • Yağmacı bıçak.
  • Muharebe operator.
  • RGX operator.
  • RGX kelebek.
  • RGX spectre.
  • RGX klasik.
  • 4 5 tane batlepass.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sevgili dostlar, uzun zamandır aklımda hesap alma fikri vardı ve özellikle çok istediğim ve çok nadir bir skin olan arcane Sheriff'li bir hesap buldum, fiyatı ucuz değil arcane olduğundan dolayı fakat ilk maili ile teslim edileceği yazmakta, bana sattıktan sonra geri almak istediği zaman, Riot'un kurucu e-postaya mail attığına dair birkaç duyum aldım fakat ne kadar doğru bilmiyorum, sizce ilk bilgilerle, dekontlarla ws ilk mail olmadan da hesabı geri alabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Not: Hesabın fiyatı 1800 TL.
İçindeki skinler şu şekildeymiş;
  • Asil Phantom.
  • RGX Phantom.
  • Arcane sheriff.
  • Yağmacı Vandal.
  • Asil Vandal.
  • Yağmacı bıçak.
  • Muharebe operator.
  • RGX operator.
  • RGX kelebek.
  • RGX spectre.
  • RGX klasik.
  • 4 5 tane batlepass.
Her şekilde geri alabilir.Ticket açar ve riot birkaç soru sorar.Soruyu bilirse çok kolay bir şekilde alır.Hesabı geri alıp almaması insafına kalmış.Hesap almak mantıklı değil.Ayrıca yasal da değil.

Alabilir. İlk mail dahil her şeyi üzerine alsan bile alabilir.
Riot'un sorduğu birkaç soru:
1- Hesapta açılan ilk skin nedir?
2- Hesapta kilidi açılan ilk ajan hangisiydi?
3- Hesap hangi tarihte ve hangi konumdan oluşturuldu? (Tahminen)
4- Yüklediğin ilk VP puanı kaçtı?
5- VP satın alınan kartın son 6 hanesi veya fatura numarası

Bu soruların çoğunu bilen kişi hesabı üzerine geri alabilir.

Her şekilde geri alabilir. Ticket açar ve Riot birkaç soru sorar. Soruyu bilirse çok kolay bir şekilde alır. Hesabı geri alıp almaması insafına kalmış. Hesap almak mantıklı değil. Ayrıca yasal da değil.

Hocam öte yandan hesabı geri alsa bile eğer ilk maile erişim var ise tekrardan hesap geri alınabiliyormuş ilk mail üzerinden, doğruluk payı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı