Çözüldü Satın alma sırasında ''beklenmedik bir hata meydana geldi'' hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adieu

Decapat
Dün akşamdan beri Steam cüzdan bakiyemde bulunan bakiye ile oyun satın almaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Steam desteğe mesaj attım ancak daha dönüş yapılmadı. Belki aynı sorunu yaşayan ve kendi yöntemleriyle çözen bir arkadaş vardır diye danışmak istedim. Daha önceden aynı sorunu yaşayan ve sorunu çözmüş olan arkadaşlar var mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    179 KB · Görüntüleme: 40
Çözüm
Steam destek dönüş yaptı ve hesabımı güncelleyerek sorunu çözdü. :) Yine de yardımcı olan bütün arkadaşlara teşekkürler.

Screenshot_1.png
Bendede oldu o biraz bekle 30dk gibi bir süre fln sonra dene veya 5 - 10dk ara ile dene.

Dün akşamdan beri Steam cüzdan bakiyemde bulunan bakiye ile oyun satın almaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Steam desteğe mesaj attım ancak daha dönüş yapılmadı. Belki aynı sorunu yaşayan ve kendi yöntemleriyle çözen bir arkadaş vardır diye danışmak istedim. Daha önceden aynı sorunu yaşayan ve sorunu çözmüş olan arkadaşlar var mıdır?
Büyük ihtimal Rate Limit yemişsin. Biraz bekleyip tekrar satın almayı dene.

Bende bu yazdığında oyun kütüphaneye eklenmiş oluyor kütüphanenizi kontrol edin gelmiş olması lazım.

Steam desteğe girip son satın almalarınızı bulun ve oradan hala bekleyen bir işlem varsa bulup iptal edin sonra tekrar aynı sepeti satın almayı deneyin.

Modemi resetleyip 5-10 dakika sonra tekrar dener misin? Eğer Steam hesabında satın almayla alakalı bir sorun (yasaklama, erişim engelleme vs.) yoksa bağlantından kaynaklı bir sorun yaşanıyor olabilir.
Denedim ve düzelmedi.
Steam desteğe girip son satın almalarınızı bulun ve oradan hala bekleyen bir işlem varsa bulup iptal edin sonra tekrar aynı sepeti satın almayı deneyin.
Hala bekleyen bir işlem yok, iptal edildi diye gözüküyor.

Geri
Yukarı