Satın almayı çok istediğiniz araba

Hep hayalimdi bir akülü arabam olsun ama aile şartları o kadar zordu o zamanlar alamadım. Çok üzülmüştüm.
Ama bi Vulcan olsa kötü olmaz.

Dosya Ekleri

• IMG_20191214_225040.jpg
    IMG_20191214_225040.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 47
Koleksiyonumda 2007 model, sedefli siyah, DSG şanzıman VW Caddy olurdu bir kere, ailemizin arabasıydı ve çok seviyordum, fakat sattık. :( Allah yeni sahibine hayırlı kullanımlar nasip etsin fakat o arabayı çok seviyordum be. :(

1982 Porsche 911 eklerdim koleksiyonuma bir tane, kırmızı renk... Ferrari F40 bulundururdum, küçükken çok beğeniyordum.

Honda S2000, küçüklükten beri ana hayalim aslına bakacak olursanız. 50/50 ağırlık dağılımı, Honda'nın ürettiği atmosferik 240 HP I4 motoru, civciv gibi sarı rengiyle araba beni benden almayı başardı bunca sene...

Mercedes SLR McLaren küçüklükten beri hayalim :D

Eki Görüntüle 473159
Aklıma NFS:MW geldi şimdi Bull'un arabası 😃
Şu yabancı filmlerdeki polis arabalarına benziyor.
Arabayı alıp full modifiye etmesi, o alevleri yapıştırmak derken bayağı bir zaman alır. Bakın şu videoya adam bayağı bir uğraşıp BMW M3 GTR toplamış:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklıma NFS:MW geldi şimdi Bull'un arabası 😃

Şu yabancı filmlerdeki polis arabalarına benziyor.

Arabayı alıp full modifiye etmesi, o alevleri yapıştırmak derken bayağı bir zaman alır. Bakın şu videoya adam bayağı bir uğraşıp BMW M3 GTR toplamış:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam oradan geliyor hayranlığım :D Bu arada attığın BMW videosunu soluksuz izledim muhteşem ya gerçekten garip bi mutluluk oldu bayağı iyi yapmışlar bire bir :D

Hocam oradan geliyor hayranlığım :D Bu arada attığın BMW videosunu soluksuz izledim muhteşem ya gerçekten garip bi mutluluk oldu bayağı iyi yapmışlar bire bir :D
Adam arabayı topladı, gezdi tozdu en sonunda NFS meraklısı birine sattı arabayı. Şimdi NFS:Carbon'daki Darius'un Audi R8'ini yapacak satın almış bile arabayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı