Satış sitesi banka olmadan yapılabilir mi?

BkKDurak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Python'la yaptığım programları ve bazı başka programları sattım ve 3D baskılarımı paylaşabileceğim bir web sitesi yapacağım ama çocuk yaşta olduğum için annem para yatırmak istemiyor. Eğer bir süre banka kartı falan gerekmeden satış yaparsam ve para hesabımda dursa ben kart bağladığımda çekebileceğim bir alış satış sitesi yapabilir miyim? yapabilirsem nasıl yapabilirim? Eğer annem para kazandığımı öğrenirse kart bağlayabilir.
Ayrıca gelecekte yatırım yapmak için para biriktireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun için vergi ödemen gerekecek. Yoksa yıllar sonra karşına faiz binmiş vergi borçları çıkabilir.
Hocam o milyarlar kazanan kişiler için değil mi, belli bir süreside var diye biliyordum aydınlatırsanız sevinirim.

Merhaba. Python'la yaptığım programları ve bazı başka programları sattım ve 3D baskılarımı paylaşabileceğim bir web sitesi yapacağım ama çocuk yaşta olduğum için annem para yatırmak istemiyor. Eğer bir süre banka kartı falan gerekmeden satış yaparsam ve para hesabımda dursa ben kart bağladığımda çekebileceğim bir alış satış sitesi yapabilir miyim? yapabilirsem nasıl yapabilirim? Eğer annem para kazandığımı öğrenirse kart bağlayabilir.
Hocam bir banka hesabı açtırabilirsiniz kendinize bir veliniz ile giderek. En basitinden Ziraatten açtırılabilir.

Web site oluşturup ürünleri ekleyip satın alma butonunu dolap, gardrop gibi uygulamalara yönlendirebilirsin. Ürünleri bu platformlardan satıp ücretini hesap cüzdanında biriktirir, istediğin zaman çekersin.

Hocam o milyarlar kazanan kişiler için değil mi, belli bir süreside var diye biliyordum aydınlatırsanız sevinirim.
Milyarlar değil. Detayını bilmiyorum ama düzenli-düzensiz para girişi oluyorsa bu paranın kaynağını devlete belirtmen lazım yoksa ceza gelir.

Hocam bir banka hesabı açtırabilirsiniz kendinize bir veliniz ile giderek. En basitinden ziraatten açtırılabilir.

Annem ihtiyacın yok diyor benim amacım kart bağlammadan hesabımda birikecek VR ben anneme oara kazandığımı gösterince kart bağlayacak ayrıca vergiyi biraz anlatır mısınız yani pek sanmıyorum ama ödememenin bir yolu var mı?

Ayrıca program değil de kodları nasıl satabilirim? Ayrıca Python programını nasıl bormal bir bilgisayar uygulaması gibi çalıştırabilirim.

Milyarlar değil. Detayını bilmiyorum ama düzenli-düzensiz para girişi oluyorsa bu paranın kaynağını devlete belirtmen lazım yoksa ceza gelir.

Hocam ufak bazlı olduğunda bir sorun olmuyor. Ben 1.5 sene vergisiz sattım herhangi bir sorun yaşamadım. Tabi bu arkadaşa denk gelirse bilemem😂

Merhaba riskke girmemek gerek bu tür konularda. Yaşınız küçük olduğu için ödeme alamazsınız. Ama veliniz üzerinden hesap açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı