Sattığım ekran kartını alıcı iade etmek istiyor

NazeTHR

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
•Ryzen 5 5600X | •AMD Radeon RX 6700 XT Phantom Gaming D 12GB OC | •Crucial Ballistix (2x8)16 GB 3200 MHZ (OC 3600 MHZ) | •MSI B550-A PRO | •MWE 650 80p | • Corsair Spec Delta RGB
Bu akşam GTX 1050 Ti sattım. Karta kefilim çünkü günlük olarak kullandığım karttı. FurMark testi fotoğrafı var. Sattığım adam karta bozuk diyor ve kartı iade etmek istiyor. Ne yapmalıyım? İade edemem çünkü yeni ekran kartı aldım o parayla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu akşam GTX 1050 Ti sattım. Karta kefilim çünkü günlük olarak kullandığım karttı. FurMark testi fotoğrafı var. Sattığım adam karta bozuk diyor ve kartı iade etmek istiyor. Ne yapmalıyım? İade edemem çünkü yeni ekran kartı aldım o parayla.

Karta bozuk diyor. Kendi bozmuş da olabilir. Artık satılmış zaten. Senin kefil olman kart alınana kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet üzerinden görüp de aldıysa muhtemelen siz ona video atmışsınızdır kartın sağlam olduğuna dair. Bir şey yapamaz.

Sakın geri almak gibi bir hata yapma. Bu 2. el alışveriş. Üründe bir sorun yokmuş ve sen bunu belirtip testleriyle birlikte adama satmışsın. Adam da bunu bilerek almış. Eee yani? Daha fazla muhatap olmana gerek yok.

Test videosu yok ama FurMark fotoğrafları var.

Test videosu yok ama FurMark fotoğrafları var.

RE8'in yarısına kadar geldim bu kart ile.

Sakın geri almak gibi bir hata yapma. Bu 2. el alışveriş. Üründe bir sorun yokmuş ve sen bunu belirtip testleriyle birlikte adama satmışsın. Adam da bunu bilerek almış. Eee yani? Daha fazla muhatap olmana gerek yok.

İade etmeyeyim yani adam iade etmek istiyor ama daha görüldü atmadım ne diyeyim adama.

Satalı ne kadar süre oldu?

Daha bu akşam sattım. Kartı çalışan bilgisayardan söküp götürdüm hatta adamla buluşacağımız saate kadar WWE2K22 oynadım.

Daha bu akşam sattım. Kartı çalışan bilgisayardan söküp götürdüm hatta adamla buluşacağımız saate kadar WWE2K22 oynadım.
O zaman ben size kartı sağlam teslim ettim elimde test sonucu da var iade kabul etmiyorum yazın.Dava açmak filan tehdit ederse pek sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı