Savcılık telefon numarası yaydığım için beni bulur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonuna kadar hak etmişsin. Uğraşacaklarını sanmıyorum ama uğraşırlarsa hoş bir miktarda tazminat ödersiniz muhtemelen. Ki umarım da ödersiniz. Biz de 14 yaşında olduk ama hiçkimsenin bilgilerini yaymadık etrafa. Yaş değil karakter meselesi.
Fazla ağır konuşuyorsun karakter dediğin 14 yaşında oluşacak bir şey değil. Yapmış bir hata umarım dersini alır ve bir daha yapmaz.

Öyle görünüyor. Ama çok da endişelenmeyin. Bu süreçte haksız dahi olsanız, güçlü kalın ki çabuk atlatın. Yaşınız çok ciddi bir hafifletici unsur çünkü. Eğer uğraşırlarsa muhtemel para cezası ile biter bence işin sonu. Ailenize de çok yük olmazsa eğer maddi anlamda, bir şekilde tatlıya bağlarsınız gönüllerini alıp. Tabii aileniz mutlaka sizi biraz terletecektir bu süreçte...

Belki de uğraşmazlar, geçer gider.

Tekrar geçmiş olsun. Bir daha böyle bir şey yapmamanızı ve dolayısıyla bunları yaşamamanızı, başkalarına da yaşatmamanızı umarım.
Umarım uğraşmazlar dediğiniz gibi büyük ders oldu artık yapmam böyle şeyler

Fazla ağır konuşuyorsun karakter dediğin 14 yaşında oluşacak bir şey değil. Yapmış bir hata umarım dersini alır ve bir daha yapmaz.
Gayette haklı biz 14 yaşımızda böyle işlerle uğraşmıyorduk. Bu yeni nesil böyle hepsinin elinde panel çoluk çocuk hava atıyorlar. Adam ciddi ise çocuk ceza almaz ailesi ceza alabilir. Ailesinden de iyi bir azar yer.

@Efelinss0
Gayette haklı biz 14 yaşımızda böyle işlerle uğraşmıyorduk. Bu yeni nesil böyle hepsinin elinde panel çoluk çocuk hava atıyorlar. Adam ciddi ise çocuk ceza almaz ailesi ceza alabilir. Ailesinden de iyi bir azar yer.
Panel falan ne alaka onu anlayamadım

Yaşın küçük olsa anlayışla karşılardım. 10 yaşında millete logger atıp korkuturdum. Ancak senin yaşına kadar bunu yapmayı çoktan bırakmıştım. 14 yaşında artık aklın eriyor nasıl böyle bir şey yaptın anlamış değilim. Şikayet ederse adam haklı sanada büyük ders olur.

Bunun karakteriyle bir alakası yok. 14 yaşındaki çocuk üzerinden ego kasmayın bari.

Yaşın küçük olsa anlayışla karşılardım. 10 yaşında millete logger atıp korkuturdum. Ancak senin yaşına kadar bunu yapmayı çoktan bırakmıştım. 14 yaşında artık aklın eriyor nasıl böyle bir şey yaptın anlamış değilim. Şikayet ederse adam haklı sanada büyük ders olur.
Adam değil, kız hatta kızın yaşı da 14 sanırım. Çünkü aynı sınıftalarmış bir ara konu sahibi ile.

Adam değil, kız hatta kızın yaşı da 14 sanırım. Çünkü aynı sınıftalarmış bir ara konu sahibi ile.
Okumadım 3. Sayfadan sonra falan. Şikayet etmez o zaman ailesine bile demez muhtemelen. Saçma çocuk kavgaları.

Bunun karakteriyle bir alakası yok. 14 yaşındaki çocuk üzerinden ego kasmayın bari.
Yok mu? 10 yaşında yapıyordum en son bu tarz gariplikleri. 14 yaşında olgunlaşıyorsun en azından bu konularda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınıf arkadaşı olduklarından haberi yokmuş ayrıca şikayet etmiş değişik olaylar.
9 sayfa okumaya degmeyecegini düşündüğüm bir olay. Vakit kaybı. Şikayet etmemiştir 14 yaşında edeceğini sanmıyorum. Ettilerse bile banane kardeşim haketmis.14 yaşını çok küçük bir yaş sanıyorsunuz ancak bu tarz şeylerin kötü sonucu olduğunu gayette biliyorsun o yaşta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı