Sayfayı kaydırmak sistemde cızırtı sesi çıkarıyor

ahmetzort

Picopat
Arkadaşlar merhaba, sistemde Google'da gezinirken mouse'un scroll tuşuna basarak YouTube veya Steam'de aşagı dogru kaydırarak dolaştıgımda PC'den cızırtı sesi artıyor ve kaydırmayı bırakana kadar da durmuyor. Not: Klavye yön tuşlarına bastıgımda da aynı şekilde oluyor, bazı uygulamalarda oluyor ama bazılarında olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kez sizden duyuyorum böyle bir şey, hoparlör varsa başka bir bilgisayarda deneyin ondan kaynaklı olabilir olmazsa virüs programı yükleyin. Malwarebytes öneririm, tam taramayla çözülmezse veya başka biri cevap vermezse format deneyin, speaker da ötüyor olabilir ama hiç sanamam.

İlk kez sizden duyuyorum böyle bir şey, hoparlör varsa başka bir bilgisayarda deneyin ondan kaynaklı olabilir olmazsa virüs programı yükleyin. Malwarebytes öneririm, tam taramayla çözülmezse veya başka biri cevap vermezse format deneyin, speaker da ötüyor olabilir ama hiç sanamam.

Dün güç seçenegini önce dengeliye çektim kesildi ses sonra tekrar yüksek performansa aldım problem çıkmadı bir de prizdeki yerlerini degiştirdim kabloların kendi kendine kesildi şimdilik bakalım.

Dün güç seçenegini önce dengeliye çektim kesildi ses sonra tekrar yüksek performansa aldım problem çıkmadı bir de prizdeki yerlerini degiştirdim kabloların kendi kendine kesildi şimdilik bakalım.

Kanka aynı sorun bende de oldu nasıl çözdün? Lütfen kafayı yiyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı