Sayın Technopat yöneticilerine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende sizleri içtenlikle söylüyorum, hakettiğim cezayı çekmeye razıyım, bunları yazmamın nedeni sizlere sevgi ve saygı duyduğum için bu forumdaki herkesi çok seviyorum . Açıksözlülükle söyledim bizleri anlayın, düzeltmeye çalışacam.

Konuyu fazla uzatmayalım. Biz devamlı üyeler yazım kurallarına, seviyeye, saygıya, samimiyete dikkat edip özen gösterdiğimiz için burası gayet düzenli bir forum oldu. Lütfen aldığınız cezaları gurur meselesi yapmayın. Burada üyeliğinizin silinmesi yerine 1 gün ceza almanız size verilen bir şanstır. Benim ceza listem oldukça kabarık. Ama tutup da bunu gurur meselesi yapıp abartmadım hiç. Unutmayın, sonuçta burası gerçekte var olmayan sanal bir ortam. Sanal cezalar da insanlara bir şey kaybettirmez. Keyifli forumlar, iyi eğlenceler dilerim.

Konuyu fazla uzatmayalım. Biz devamlı üyeler yazım kurallarına, seviyeye, saygıya, samimiyete dikkat edip özen gösterdiğimiz için burası gayet düzenli bir forum oldu. Lütfen aldığınız cezaları gurur meselesi yapmayın. Burada üyeliğinizin silinmesi yerine 1 gün ceza almanız size verilen bir şanstır. Benim ceza listem oldukça kabarık. Ama tutup da bunu gurur meselesi yapıp abartmadım hiç. Unutmayın, sonuçta burası gerçekte var olmayan sanal bir ortam. Sanal cezalar da insanlara bir şey kaybettirmez. Keyifli forumlar, iyi eğlenceler dilerim.

Verdiğiniz cevap için size çok teşekkür ediyorum, beni anladığınıza sevindim, hayatınız'da başarıların devamını dilerim saygılarımla :)

Şu imla kurallarını 8 senede öğrenememiştim, 2500TL lik sistem toplama konusunda öğrettiler bana. Çok faydası dokundu yaşamda üstelik forumun gereksiz, kalitesiz, ne söylediğini kendisi anlamayan şahısların dolmasına engel oldu.

Link vermemişsiniz hala daha.

Link vermemişsiniz hala daha.

Konuyu uzatmamak için elimden geleni yapıyorum, ancak siz hala devam ediyorsunuz yazmaya. Link elbette var ama gerek duymuyorum konuyu kapatın. Arkadaşlarımız zaten bana açıklamaları güzel bir dille anlattılar.

Uzatılacak birşey yok tabi varsa link o kişi de ceza alır o yüzden istemiştim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı