Sayısal 50.000'için gereken netler nedir?

Arpenix

Decapat
Daha fazla  
OBP puanını düşük şekilde hesaplarsanız sevinirim, kendi OBP puanım muhtemelen pek yüksek geleceğini zannetmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
50k için net hesabına gerek yok, adam akıllı calıstıysan yeter. 3.5 ay kalmıs surada, net hesabı yapmak bu zamanlarda abes kacıyor artık.
İlla bır net ıstıyorsan asagı yukarı 90 tyt 60 ayt lazım.

50k için net hesabına gerek yok, adam akıllı calıstıysan yeter. 3.5 ay kalmıs surada, net hesabı yapmak bu zamanlarda abes kacıyor artık.
İlla bır net ıstıyorsan asagı yukarı 90 tyt 60 ayt lazım.
Önümde 1 yıl daha var, yaşadığım şehire yakın olan bilgisayar mühendisliğine gitmek istiyorum.

Pek adam akıllı çalışmam ancak hala zamanım varken bu süreyi değerlendirip şansımı denemek istiyorum.

Önümde 1 yıl daha var, yaşadığım şehire yakın olan bilgisayar mühendisliğine gitmek istiyorum.

Pek adam akıllı çalışmam ancak hala zamanım varken bu süreyi değerlendirip şansımı denemek istiyorum.
Seneye gıreceksen o kadar rahat yaparsın kı... Sımdıden ufak ufak basla ki ders calısma alıskanlıgı kazanabılesın. En zor kısım maalesef bu alıskanlık. Ayrıca 1.5 yıl ıcın hedefını daha yuksek de tutabılırsın.

Seneye gıreceksen o kadar rahat yaparsın kı... Sımdıden ufak ufak basla ki ders calısma alıskanlıgı kazanabılesın. En zor kısım maalesef bu alıskanlık. Ayrıca 1.5 yıl ıcın hedefını daha yuksek de tutabılırsın.
Hocam gönül isteri ODTÜ falan ancak neredeyse full çekmek lazım sınavdan.

Bu saatten sonra adam gibi düzenli çalışırsan orası da tutabilir. Ama zaten çok vakit var kafasıyla gidersen muhtemelen sınava 4 ay kala aklına çalışmak gelir o yüzden şimdiden sıkı tut.
Eksiklerim çok fazla okulun ilk haftası ufaktan başlamıştım eve gelip yarım saat kitap okuyor ardından o gün gördüğüm ders ile alakalı bir konu anlatımı izliyor.
Sonrasında kafama göre oyun falan oynuyordum.

Böyle ufaktan ufaktan alışıp çalışma süremi arttırmayı düşünüyorum.

Eksiklerim çok fazla okulun ilk haftası ufaktan başlamıştım eve gelip yarım saat kitap okuyor ardından o gün gördüğüm ders ile alakalı bir konu anlatımı izliyor.
Sonrasında kafama göre oyun falan oynuyordum.

Böyle ufaktan ufaktan alışıp çalışma süremi arttırmayı düşünüyorum.
Ufaktan arttır ama sürekli ufak çalışmaya da alışma. En fazla 1 ay git sonra baz gaza. Emin ol süren derece yapmaya bile hayli hayli yeter düzgün çalışırsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı