Sayısal için Doping Hafıza alınır mı?

Daha fazla  
Merhaba;
Karşıma çok çıkıyor. Doping Hafıza kullananınız var mı? Varsa faydalı mı? Sayısal öğrencisiyim. Matematik vs eğitimleri nasıl? Almaya değer mi? Artıları eksileri nedir?

Sayısalda Doping Hafıza'nın faydası olacağını zannetmem zaten ezberlemen gereken formüller veya kısaltmalar yeterli. Bol şans şimdiden.

Benim YKS sınav serüvenimden 3 yıl geçti. İlk girdiğim sene dershaneye gidiyordum ortam pek sarmadı 2. sene ise evde kendi başıma YouTube kullanarak ders çalıştım. Mantığını kurman için Doping Hafıza belki yardımcı olabilir lakin sayısalda önemli olan farklı soru tipleri çözerek kendini geliştirmek olduğunu düşünüyorum.

Ya reklam sadece bence ekstra olarak istersen alırsın ama pek faydası olmaz.

Benim YKS sınav serüvenimden 3 yıl geçti. İlk girdiğim sene dershaneye gidiyordum ortam pek sarmadı 2. sene ise evde kendi başıma YouTube kullanarak ders çalıştım. Mantığını kurman için Doping Hafıza belki yardımcı olabilir lakin sayısalda önemli olan farklı soru tipleri çözerek kendini geliştirmek olduğunu düşünüyorum.
Anladım eyvAllah

Faydalı olsa mühendis olurdu diye yorumladım.
Orayı anladım da belki kuzeninize doping hafıza etki etmemiştir belki yt den vs daha faydalı olmuştur gibisinden söyledim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı