Sayısalda AYT 40 net yapılır mı?

Ther

Hectopat
Arkadaşlar, merhaba!
Mezunum geçen sene 300k yaptım evet çok kötü ancak malum 11-12 görmedim bu sene dershanede göreceğim inşallah. OBP 72, TYT netim de hedefim olan 80-120k arası için yeterli. Ama çok endişeliyim. Ya yapamazsam falan diye. Bu sene AYT de 10 küsur yapabildim, çünkü konu falan bilmiyorum. Sizce dönem sonuna ocak gibi AYT'ye başlayıp 40 nete ulaşılır mı? 20 mat 20 fen.

Düzenli bir çalışma programı ile tabii ki de yapabilirsiniz ama eğer temeliniz yok ise biraz daha erken AYT fen ve matematiğe başlamanızı öneririm. Dershanedeki hocalarınıza bu durumu anlatın size özel bir program çıkartırlar zaten.

Gerçekler acıdır burada böyle konu açarsan yapamazsın.
Çünkü kendine güvevmiyorsun insanlardan destek bekleyip kendini rahatlatmak için bu konuyu açıyorsun.
Bizim sana yapabilirsiniz ya da yapamazsın dememiz bir şeyi degistirmez.
Kusura bakma biraz sert gibi gelebilri konusmam ama gerçek bu.

Gerçekler acıdır burada böyle konu açarsan yapamazsın.
Çünkü kendine güvevmiyorsun insanlardan destek bekleyip kendini rahatlatmak için bu konuyu açıyorsun.
Bizim sana yapabilirsiniz ya da yapamazsın dememiz bir şeyi degistirmez.
Kusura bakma biraz sert gibi gelebilri konusmam ama gerçek bu.
Haklısın hocam rehber hocam da öyle dedi. Kusura bakmayın dershaneye o kadar para verdik ya ya hakkını veremezsem falan bir sürü şey düşündürüyor. Ayt az gördüğüm için çalışırım ama yapamam endişesi var yani ne bileyim böyle ders konusunda çok taktığım şey var. Günde derslerden sonra ortalama 3-5 saat çalışıyorum. Siz de sağ olun , inşallah yaparım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı