Sayısalı anlamadan sayısal seçmek mantıklı mı?

claces

Femtopat
Daha fazla  
Abiler 10'a geçeceğim. Yazılım, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar programcılığı seçmek istiyorum ama sayısal yapamıyorum, kafam almıyor. Sayısal seçen var mı? Anadolu lisesindeyim. Dersler de cok zor, keşke mesleğe gidip bilişim seçseydim. Sayısal seçen varsa aydınlatabilir mi birisi? Bir de Anadolu'dan mesleğe geçmek mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilişim bölümü ile üniversite de yazılım mühandisliğinin alakası pek yok, anlaman lazım önce. Biri olmuyorsa öbürü olsunluk değil durum yani.

Her türlü yeterli çalışma ve istikrar ile anlarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediğin bölümleri artık herkes okuyor. İş bulmak zor. Zaten sayısal yapamıyorsan yazılım mühendisliğinde ilk seneki dersi veremezsin.

Maalesef sayısal yapamıyorsan gitme bence hemen karar verme yok sayısal yapamıyorum filan daha alışma sürecin var yapabildiğin derslere bakarak alan seçmelisin aile baskısıyla sayısala filan gitme alan seçtikten sonra o alandaki iş bölümlerine bak.

Abiler 10'a geçeceğim. Yazılım, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar programcılığı seçmek istiyorum ama sayısal yapamıyorum, kafam almıyor. Sayısal seçen var mı? Anadolu lisesindeyim. Dersler de cok zor, keşke mesleğe gidip bilişim seçseydim. Sayısal seçen varsa aydınlatabilir mi birisi? Bir de Anadolu'dan mesleğe geçmek mantıklı mı?

Kararını erken vermen iyi olmuş. Anadolu'dan mesleğe gitmek mantıksız. Eşit ağırlık bölümlerini bir düşün derim.

Kararını hemen yazılım mühendisliğine çevirmişsin fakat hayatında c## veya Python dersleri aldın mı almadıysan bir kursa git bak işler nasıl işliyor ona göre.

Kararını hemen yazılım mühendisliğine çevirmişsin fakat hayatında c## veya Python dersleri aldın mı almadıysan bir kursa git bak işler nasıl işliyor ona göre.
Almadım bilmiyorum ama bilgisayar ile aram iyi bilgisayarla ilgili bişey istiyorum sayısal yapamadığıma göre fikrimi değiştiricem büyük ihtimal

Yeni konular

Geri
Yukarı