Scottish fold cinsi kedi sürekli uyuyor

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Kediyi yanıma çağırdığım zaman bile yolun yarısında yatıp 10-15 dakika kestirip öyle geliyor. Sürekli yürürken bir anda kendini yere yatıyor. Az önce mama kabından mama yerken bile yatarak yan yan yemeye çalıştığını gördüm. Bugün gelen misafir bile "ya bu hayvanın tansiyonu falan mı düştü niye böyle yatıyor sürekli" dedi. Öğlen 13:00 civarından beri toplasan yarım saat ayakta kalmıştır. Daha 2 aylık bu dünyaya uyumak için gelmiş resmen. Bugün kalktığı yarım saatte de aşırı enerjik bir şekilde oyuncaklarıyla oynadı. Anlam veremedim. Bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kediyi yanıma çağırdığım zaman bile yolun yarısında yatıp 10-15 dakika kestirip öyle geliyor. Sürekli yürürken bir anda kendini yere yatıyor. Az önce mama kabından mama yerken bile yatarak yan yan yemeye çalıştığını gördüm. Bugün gelen misafir bile "ya bu hayvanın tansiyonu falan mı düştü niye böyle yatıyor sürekli" dedi. Öğlen 13:00 civarından beri toplasan yarım saat ayakta kalmıştır. Daha 2 aylık bu dünyaya uyumak için gelmiş resmen. Bugün kalktığı yarım saatte de aşırı enerjik bir şekilde oyuncaklarıyla oynadı. Anlam veremedim. Bu normal mi?

Bizde de scottish fold var. Evet uyumayı çok severler ve günün yarısından fazla süre uyurlar. Ama anlattığınıza göre bana pek normal gelmedi bir veterinere göstermeniz iyi olabilir.

Hem komik hem de garip bir olay
Scottish foldlar bildiğim kadarıyla çok tembel ve uyumayı çok seven kediler fakat konuya fazla hakim değilim söyleyebileceğim tek şey bu

Benimde Scotthis fold kedim var. 8 Aylık. Günün 18-19 Saati uyuyor. Sadece yemek yemek, tuvaletini yapmak ve azıp ortalığı birbirine katmak için kalkıyor. Anladığım kadarıyla bu cins kediler uyumayı çok seviyor🐈‍⬛

Geri
Yukarı