SCUM düzeldi mi?

Salim23

Picopat
Makaleler
1
Yer
.
SCUM şu an ne durumda? Ben en son 2.5 ay önce falan oynamıştım ve çok drop giriyordu. Şu an yeniden Steam'den bakayım dedim yorumlara ama bu sefer yeni yorumlarda optimizasyondan şikayetçi olan yok. Oynayan varsa cevap verebilir mi? Çok güzeldi arkadaşlarım ile oynamıştık ama optimizasyon bizi bitirdi.

(Dediğim drop 5-10FPS falan olma 30 olursa sıkıntı olmaz)

SCUM şu an ne durumda? Ben en son 2.5 ay önce falan oynamıştım ve çok drop giriyordu. Şu an yeniden Steam'den bakayım dedim yorumlara ama bu sefer yeni yorumlarda optimizasyondan şikayetçi olan yok. Oynayan varsa cevap verebilir mi? Çok güzeldi arkadaşlarım ile oynamıştık ama optimizasyon bizi bitirdi.

(Dediğim drop 5-10FPS falan olma 30 olursa sıkıntı olmaz)

Açıkçası oyuna bakayım dedim ve bu yorumla karşılaştım, üzüldüm cidden.

1628324889199.png

Valla hocam oyuu sonbahar indirimlerinde aldım. Şuan 9 saat oynayabildim daha oyun nasıl dersen bence güzel biraz optimizasyon sorunu var ama oynanmayacak kadar değil. Oyunda tek beğenmediğim özellik harita yakınlaştıramamak ve diğer oyuncularla buluşamamak adamlar chatten konuşuyor where are u guys diyorum kimseden cevap yok normal sohbetlerine geri devam ediyorlar. Ama istikrarlıyım onları bulacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı