Scythe Fuma 2 kurulumu nasıl yapılır?

EfendiCozuk

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Mutfak Eşyaları İmalat & Satış
Birkaç gün sonra soğutucum gelecek ve ben hiç soğutucu montajı yapmadım. Kabloları nereye takılacak ya da vidalama işlemleri açısından deneyimsizim.

Soğutucu Scythe Fuma 2 arkadaşlar, hava soğutma sistemi. Montaj yaparken nelere dikkat etmeliyim? Macun sürme işlemi olsun, işlemciyi sokete koyarken olsun tavsiyeleriniz nelerdir?

Ayrıca bilen birisine yaptır derseniz o da seçeneklerim arasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu video yardımcı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler, inceleyeceğim.

Birkaç gün sonra soğutucum gelecek ve ben hiç soğutucu montajı yapmadım. Kabloları nereye takılacak ya da vidalama işlemleri açısından deneyimsizim.

Soğutucu Scythe Fuma 2 arkadaşlar, hava soğutma sistemi. Montaj yaparken nelere dikkat etmeliyim? Macun sürme işlemi olsun, işlemciyi sokete koyarken olsun tavsiyeleriniz nelerdir?

Ayrıca bilen birisine yaptır derseniz o da seçeneklerim arasında.
Soğutucudan memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum ama karar veremedim bir türlü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı