SD karta sistemden virüs bulaşır mı?

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
SD kartı virüslü bilgisayara taktım ama SD kart okuyucu bozuk olduğu için bilgisayarımda SD kart görünmedi. SD karta virüs bulaşmış mıdır? Karttaki fotoların bazıları açılmadı da, ondan şüphelendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüslü dosya atarsan bulaşır veya virüs kendi kendine sd karta dosya oluşturusa bulaşa bilir.

SD şimdi anladığım SD kartınız virüslü bilgisayara taktınız ama SD okuyucu bozuk olduğu için görünmedi eğer böyleyse iki seçenek var
1. Ve büyük ihtimalle sorun yok SD kart okuyucu bozuk diye veri aktarımı olmadı ve içiniz rahat olsun :)
2.SD kart okuyucusunu virüs bozdu ki bu düşük ihtimal bu nedenle virüs bulaşmış olabilir ki bu dahada düşük bir ihtimal.
%99 Sorun Yok ama gönlünüzün rahat olmasını istiyorsanız temiz pcye takıp virüs tarması yapın SD ye iyi günler :)

SD şimdi anladığım SD kartınız virüslü bilgisayara taktınız ama SD okuyucu bozuk olduğu için görünmedi eğer böyleyse iki seçenek var
1. Ve büyük ihtimalle sorun yok SD kart okuyucu bozuk diye veri aktarımı olmadı ve içiniz rahat olsun :)
2.SD kart okuyucusunu virüs bozdu ki bu düşük ihtimal bu nedenle virüs bulaşmış olabilir ki bu dahada düşük bir ihtimal.
%99 Sorun Yok ama gönlünüzün rahat olmasını istiyorsanız temiz pcye takıp virüs tarması yapın SD ye iyi günler :)
Sen genede avast vs indir knotrol ettir sd yi pc yi belki virüs çıkar

Avast Link

Bilgisayara ilk taktiğımda bile çalışmadı SD kart bende kartı okumadığı için bişi olmaz diye düşünmüştüm ama SD kartı telefona taktım fotoğrafların yarısı açılmıyodu

Geri
Yukarı