SDN'ye Verdiğim Tarihi Ayar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neurevt

Megapat
Makaleler
2
ShiftDelete'nin topladığı tartışmalı sistem

Arkadaşlar bildiğimiz üzere SDN editörleri skandal bir sistem toplamıştı. Technopat'ta bunu eleştirdik fakat ben hatanın anlaşılması için SDN'de konu açma gereği duydum. Konu üstteki linktedir.

Eğer SDN'de konu silinirde banlanırsam fotoğrafları paylaşırım. Olay açık ve net :) Yıllarca başıma tac ettiğim forumda hiç istemediğimiz şeyler yaşansa da sonuç olarak eleştirmek tabiki üyelerin hakkı. Bu arada Koreli olan editör 13 yaşında çok genç bir kardeşimiz bunu vurgulama gereği duydum.

Hakkı Alkan'a "yaşlı" yakıştırması daha doğrusu eleştirisi yapmıştım. Bana bu şekilde cevap vermiş.

Ben de kendisine bu cevabı verdim.

Yeni editör Koreli kardeşimizin postu.

Bu da benim kendisine tepkim.

Kerem Enginar gerçekten sevecen bir editör. Bakın eleştirimi nasıl karşılamış.

Okan Kurt ise son noktayı koymuş. (Acımamış)

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlarda insan bizim gibi hata yapılabilir elbette. Bir şey bildiğini öne süren ama hiç bir şeyden anlamayan insan çok. Onlarda içlerinden bazıları. Şuana kadar Recep Baltaş ve Ali Güngör dışında bilgisayar hakkında derin bilgileri bize sunan görmedim. Diğer forumlara hiç bakmıyorum bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Neurevt hocam foruma girilmiyor. Sanırsam sunucu yüzünden. Nasıl girebilirim? Çare var mı?

Bana da "yalakalık yapıyor" gibi gelen mod'un "beğenmiyorsan çek git" demesi fazlaca basite kaçmış. Bence SDN'ye yakısmayan bir etidör, görevden alınmali :puro:

Ama size de yakıştırdığımı söyleyemem, hatadır olmuş diyerek kapatılabilir bir konu. Üstünde daha fazla durulmamalı bence :)
SDN de bizim, ondan da yararlanan insanlar var :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı