SE2020'den Samsung'a geçilir mi?

Garantisi bittiği gibi düştü zaten 3-4 ay 85'te kaldı erken bitseydi garantiyle değiştirir uzunca kullanırdım. Üstüne çok ekleyemem 500 anca. Bu telefon öyle bir telefona geçeyim ki performans olarak pişman olmayayım.
500 ekleyip alacağın cihaz S20 FE olur. İlla ki geçeceksen bence S22’ye geç. Olmazsa pil sağlığı %80’nin altına düşünce Rova, Woyax, Deji tak devam et.

Nasıl derseniz. A34'ü inceleyebilirsiniz.
SE2’den A34’e ?

@BehzatAmirim elindeki telefondan memnun değil ve geçiş yapmak istiyorsa ne yapabilirim? Önerim Redmi Note 12 Pro'dan yana oldu ve Xiaomi markasına ön yargılı olduğunu belirtti. Ben de o fiyat bandında bildiğim yeni seri telefonlardan A34'ü tavsiye ettim. Neyi garipsediğini tam olarak anlayamadım kardeş benim mi telefonum?

A34 bende var. A54 yakın zamanda abime aldık. A54 kamerası A34'ten daha iyi şarj olarak da iyi A34 de şarj olarak iyi. Çerçevesi plastik. Tek olumsuz eleştiri bu. Ben 7 yıldır S7 kullandım. Hala çalışıyor. Telefonu tamier ettirmek bazen cebinden 5-10 bin gibi bir rakam çıkmasını engeller. Bataryası değişecekse değiştir. Samsung en güzel tarafı parçaları kolay bulunur.

@BehzatAmirim elindeki telefondan memnun değil ve geçiş yapmak istiyorsa ne yapabilirim? Önerim Redmi Note 12 Pro'dan yana oldu ve Xiaomi markasına ön yargılı olduğunu belirtti. Ben de o fiyat bandında bildiğim yeni seri telefonlardan A34'ü tavsiye ettim. Neyi garipsediğini tam olarak anlayamadım kardeş benim mi telefonum?
Kelimelerine dikkat et. Fazla laubali konuşuyorsun. Cihazının performansından memnun olduğunu, bataryasından memnun olmadığını vs. belirtmiş. İlla ki bir cihaza geçmesi mi gerekiyor ?

A34 bende var. A54 yakın zamanda abime aldım. A54 kamera olarak iyi şarj olarak da iyi. Çerçevesi plastik. Tek olumsuz eleştiri bu. Ben 7 yıldır S7 kullandım. Hala çalışıyor. Telefonu tamier ettirmek bazen cebinden 5-10 bin gibi bir rakam çıkmasını engeller. Bataryası değişecekse değiştir. Samsung en güzel tarafı parçaları kolay bulunur.

Orijinal batarya çok pahalı diğer yan markalara güvensemmi bilemedim.

A34 bende var. A54 yakın zamanda abime aldım. A54 kamera olarak iyi şarj olarak da iyi. Çerçevesi plastik. Tek olumsuz eleştiri bu. Ben 7 yıldır S7 kullandım. Hala çalışıyor. Telefonu tamier ettirmek bazen cebinden 5-10 bin gibi bir rakam çıkmasını engeller. Bataryası değişecekse değiştir. Samsung en güzel tarafı parçaları kolay bulunur.
Apple, Samsung, Xiaomi vs. firmaların parçası gayet rahat bulunur. Parça sıkıntısı yaşanmaz günümüzde.

Dosya Ekleri

• IMG_3756.png
    IMG_3756.png
    163,3 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı