SE2020'den Samsung'a geçilir mi?

Kelimelerine dikkat et. Fazla laubali konuşuyorsun. Cihazının performansından memnun olduğunu, bataryasından memnun olmadığını vs. belirtmiş. İlla ki bir cihaza geçmesi mi gerekiyor ?
Telefonun bataryasından ve küçük olmasından memnun olmadığını belirtmiş. Batarya problemini çözsen de ekran problemini çözemezsin. Memnun olmadığı tek nokta batarya olsaydı Android'e geçmesinin akıl kârı olmadığını ben de söylerdim. Beklentiye göre en doğru öneriyi yapmaya çalışıyorum. Yaptığım tavsiyede takıldığın nokta A34 önerişimin sebebi ise 3 yıllık bir Android yerine çıkmasının ardından yarım senenin geçmediği değerini uzun vadede daha az kaybedecek bir cihaz oluşudur.

Sitesinde böyle.
Apple’dan değiştirmek mantıksız. Rova, Wojax, Deji gibi firmaların bataryasını alabilirsin. İlla ki OG istersen FPPRO’ya danışmanı tavsiye ederim. Ellerinde bulunursa isteğe göre OG batarya takabiliyorlar.
İkinci el hasarlı, yurt dışı-hasarlı cihazların çıkma bataryasını alabilir, “güvendiğin” telefonculardan çıkma bataryada alabilirsin.

S20 FE'ye geçebilirsiniz bence. Hem eski tasarımlı bir telefondan kurtulursunuz hem güç olarak aşağı yukarı aynılar. Neredeyse aynı paraya daha yeni teknolojili telefon alıyorsunuz.

Apple'dan değiştirmek mantıksız. Rova, Wojax, Deji gibi firmaların bataryasını alabilirsin. İllaki OG istersen FPPRO'ya danışmanı tavsiye ederim. Ellerinde bulunursa isteğe göre OG batarya takabiliyorlar.
İkinci el hasarlı, yurt dışı-hasarlı cihazların çıkma bataryasını alabilir, “güvendiğin” telefonculardan çıkma bataryada alabilirsin.

Yan sanayi bataryaları 20W ile şarj etmek sorun yaratır mı? Bir de o bataryalar hızlı şarj destekler mi?

Yan sanayi bataryaları 20W ile şarj etmek sorun yaratır mı? Bir de o bataryalar hızlı şarj destekler mi?
Dediğim markalarla hızlı şarj konusunda sorun yaşamazsın. Ama ömürleri OG batarya kadar olmaz. Bence ilk olarak FPPRO’ya danış.

Geri
Yukarı