SE4 sizce nasıl olacak?

Hocam bana göre 30.000TL'den pahalı olacak gibi ya. Hele söylentiler doğru çıkarsa pek uygun olacağını düşünmüyorum. OLED ekran, 48MP kamera, A16 Bionic, Aksiyon butonu vesaire olacak söylentisi vardı eğer böyle gelirse 35.000TL bile olabilir. Eğer telefon almaya bütçeniz varsa şu an almanız daha iyi olabilir, ileride fiyatlar dahada yükselebilir.
499 dolar dan çıkış yapacak ABD de bize kaça gelir
iPhone 11 bugün o paralarda geziyor hocam. Hevesinizi kırmak istemem inşallah o fiyatlar olur ama zor. 30-35 arası bekliyorum ben bugün çıksa. Çıkış tarihi de net değil bu sene de gelebilir seneye de gelebilir. O tarihlere bu dediğim rakam da zor.

499 dolar dan çıkış yapacak ABD de bize kaça gelir
Dediğim gibi ülkemizde fiyatlar pek yerinde durmuyor hocam. Yakın bir tarihte çıkarsa 30-35.000 TL bandına olabilir, ama 40.000 TL'ye çıkacağını sanmıyorum. Eğer kur artarsa veya düşerse bahsettiğim fiyatlardan çok farklı şeyler görebiliriz (ucuz veya pahalı yani). Eğer Android'e yatkınsanız S23 var. Apple olarakta iPhone 12. 26.000 TL'ye falan düşüyor iPhone 12 öyle alınabilir, gayet iyi cihaz herhangi bir sorununu görmedim daha.

Dediğim gibi ülkemizde fiyatlar pek yerinde durmuyor hocam. Yakın bir tarihte çıkarsa 30-35.000 TL bandına olabilir, ama 40.000 TL'ye çıkacağını sanmıyorum. Eğer kur artarsa veya düşerse bahsettiğim fiyatlardan çok farklı şeyler görebiliriz (ucuz veya pahalı yani)

Bütün SE serileri mart-nisan gibi çıkıyor 31 Mart'tan önce çıkarsa ben 25-30 arası bekliyorum ama 31 Mart'tan sonra çıkarsa 35-40 olabilir. O zaman iPhone 13 almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum

Yurt dışı 2 tane alsak daha mantıklı oluyor 🙈

Bütün SE serileri mart-nisan gibi çıkıyor 31 Mart'tan önce çıkarsa ben 25-30 arası bekliyorum ama 31 Mart'tan sonra çıkarsa 35-40 olabilir. O zaman iPhone 13 almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum

Hocam eğer özellikleri cezbedici olursa 13 yerine tercih bile edilebilir. Ama tek kamerayla 13'e karşı ne yapabilir Apple gösterecek onu. Ben en az 30.000 TL bekliyorum fiyat olarak. Şu an yurtdışı 14 Pro Maxler 26-27.000 TL'ye satılıyor sanırım :D

Hocam eğer özellikleri cezbedici olursa 13 yerine tercih bile edilebilir. Ama tek kamerayla 13'e karşı ne yapabilir Apple gösterecek onu. Ben en az 30.000 TL bekliyorum fiyat olarak. Şu an yurt dışı 14 Pro Max'ler 26-27.000 TL'ye satılıyor sanırım :D

Haklısınız peki yurt dışı olarak 25-30 arası ne onerirsiniz?

Hocam zaten bence artık %103 vergi vermektense yurt dışından almalısınız. SE4 parasına 15 Pro Max veya 15 Pro alırsınız. 8 ay kullanım hakkı bitince 4 ay da 6S gibi bir TR cihazı telefonla idare etmek bana daha mantıklı geliyor tercih sizin.

Hocam zaten bence artık %103 vergi vermektense yurt dışından almalısınız. SE4 parasına 15 Pro Max veya 15 Pro alırsınız. 8 ay kullanım hakkı bitince 4 ay da 6S gibi bir TR cihazı telefonla idare etmek bana daha mantıklı geliyor tercih sizin.

4 ay şu anki telefonu bile kullanabilirim Redmi Note 8

Yeni konular

Geri
Yukarı