SE4 sizce nasıl olacak?

4 ay şu anki telefonu bile kullanabilirim Redmi Note 8

Bahsettiğimiz olay şu aslında Apple cihazlarında iCloud var bunun sayesinde aramaları ve internet paketinizi yeni aldığınız yurt dışı IPhone'da kullanabiliyorsunuz ama 2 tane iOS cihaz şart. 6S'de SIM takılı olacak siz 15 Pro'yu kullanacaksanız öyle düşünün. Android cihazlardan da oluyor mu bilmiyorum.

Şey de yapabilirim teyzem yakinsa telefon değiştirecek 8 Plus kullanıyor bataryasıni gürgençlerde 2 kez değiştirdi onu da alabilirim.

Şey de yapabilirim teyzem yakinsa telefon değiştirecek 8 Plus kullanıyor bataryasıni gürgençlerde 2 kez değiştirdi onu da alabilirim.
@KİNGSEMİH

@KİNGSEMİH

Olur hocam çok rahat öyle de kullanabilirsiniz. 6S en basit ve ucuz bu işi yapabileceğin cihaz olması açısından örnekti.

Dediğim gibi ülkemizde fiyatlar pek yerinde durmuyor hocam. Yakın bir tarihte çıkarsa 30-35.000 TL bandına olabilir, ama 40.000 TL'ye çıkacağını sanmıyorum. Eğer kur artarsa veya düşerse bahsettiğim fiyatlardan çok farklı şeyler görebiliriz (ucuz veya pahalı yani). Eğer Android'e yatkınsanız S23 var. Apple olarak da iPhone 12. 26.000 TL'ye falan düşüyor iPhone 12 öyle alınabilir, gayet iyi cihaz herhangi bir sorununu görmedim daha.

Onu diyorum zaten arama yönlendirme ile kullanmak en iyisi. Eksik anlatmışım :)

15 Pro 128 GB tax freze ile Almanya'dan mi yoksa İngiltere'den mi daha ucuza olur İngiltere ise kendim alacağım Almanya'dan amcama getirteceğim.

XR kasası, ekranı ve tek kameralı A16 Bionic kullanan düşük seviyeli bir telefon olacak yüksek ihtimalle. Sorunuza gelecek olursak SE serisi sıfır fiyatları gereksiz pahalı, değmez.

Bu yıl çıkıyor muymuş? 30K üstü olmazsa özelliklerine göre fena değil. iOS takıntısı olanlar için uygun seçenek olur. Ya da elma logosuna bakmayı sevenler için. S23 yerine de tercih edilebilir bence 30K civarına çıkarsa ve o berbat XR ekranıyla gelmezse.

IMG_1102.jpeg
IMG_1066.jpeg

İkinci resimdeki kasa ile gelirse çok iyi olur.

Minimum 39.999 TL'den satışa çıkacağını düşünüyorum. iPhone SE modelleri ekonomik üzerine üretilmiş telefonlar. Bu yüzden ekranları küçük ve fiyatı uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı