Sea of Thieves bir yere değince lag oluyor

Nihilianth

Decipat
Arkadaşlar bir yere değince ileri geri atıyor, İnternet'im de mi sorun var yoksa oyunla mı alakalı? Oyun içi ping değerini nasıl öğrenebilirim?

x

Linke bakıp ne olduğunu anlayabilirsiniz.

Oyunla alakalı gibi geldi bana, duvar gibi düz değil de şeklen karmaşık şeylere dokununca oluyor gibi. Biriyle çatışıyorken de vuruşun geciktiği oluyor mu?
Hayır gecikme yok, pingim olsa ileri geri atar çünkü ping durumunu her zaman yaşıyorum, ping olunca düz giderken bile sapıtıyor.
Windows 10 region ayarların Türkiye mi? Microsoft'un iğrenç pençelerinden kurtulmalı bu oyun.
I dont know ? Nasıl yani, anlamadım.

Windows 10 region ayarlarına göre oyun seni avrupa amerika gibi yerlere veriyor. Windows'un ingilizceyse region olarak aratıp ayarlarının avrupa ve türkiye olduğundan emin olman lazım.

Windows 10 region ayarlarına göre oyun seni avrupa amerika gibi yerlere veriyor. Windows'un ingilizceyse region olarak aratıp ayarlarının avrupa ve türkiye olduğundan emin olman lazım.
1.PNG

Türkiye.

Bence bölgeden değil, arkadaşın interneti dediği gibi gecikmesizse oyunda bi' sıkıntı var. Normalde katı olması gereken nesnelerin, dümen kolu, yelken direğindeki zil gibi, içinden geçmeye çalışınca oluyor galiba sadece. Yani klipten o kadarını tahmin edebiliyorum.

Geri
Yukarı