Sea of Thieves lavenbeard ve ashbeard hatası

Windows defender dışında bir anti virüs programı varsa kapatarak girmeyi deneyebilirsin. Ayrıca bazı hatalar Telekomun Güvenli İnternet uygulaması yüzünden bu oyunda hata vermesine sebep oluyor. Güvenli İnternet seçeneğini kapatıp deneyebilirsin.

Windows defender dışında bir anti virüs programı varsa kapatarak girmeyi deneyebilirsin. Ayrıca bazı hatalar Telekomun Güvenli İnternet uygulaması yüzünden bu oyunda hata vermesine sebep oluyor. Güvenli İnternet seçeneğini kapatıp deneyebilirsin.
olmadı hala start game tuşuna bastığımda lavenbeard hatası veriyor.

Modemi kapatıp açtığımda lavenbeardı çözmüştüm bir kere bir deneyin isterseniz ama problem ya antivirusten ya da internet sağlayıcısından kaynaklanıyordur arkadaşın da dediği gibi.

Lavenderbeard hatasını oyun açılış ekranında Xbox hesabından giriş çıkış yapmanın çözmesi gerekiyor normalde. Bende işe yarıyordu en azından.

Sizinki antivirüs kaynaklı da olabilir eğer kullanıyorsanız. Bu makaledeki 2. adıma bakın.

Kanka ben yeni telekom bağlattım ikıncı gün :D acaba ondan mı oluyor ya? çünkü tüm sorunları yaptım sanırım güvenli internetten ötürü oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı