Çözüldü Sea of Thieves "Lost Shipment" Görevinde Kayıp Gemi Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cangg

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıktaki sorun iki gündür başıma geliyor. Merchant görevlerindeki "Lost Shipment" görevinde tüm ipuçlarını ve kaptan köşkü anahtarını bulup geminin olduğu konuma geliyorum fakat suyun altında gemiyi bulamıyorum. Sadece suyun üstünde görevin bitmesini sağlayan "Revered Merchant Manifest" adlı kitap duruyor. Bu bir bug mıdır yoksa gemi çıkmaması normal midir?

Çözüm
Bug olması muhtemel. Manifest kitabı gemiden çıkıyor çünkü. Kitap ortada yüzüyorsa eksik olan şey gemidir.

Sizlik bir şey olduğunu düşünmüyorum.
Bug olması muhtemel. Manifest kitabı gemiden çıkıyor çünkü. Kitap ortada yüzüyorsa eksik olan şey gemidir.

Sizlik bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Çözüm
Rica ederim, ne demek.

İsterseniz bu durum düzeltilene kadar Lost Shipment yerine Devil's Roar bölgesinde kargo taşımacılığı yapabilirsiniz. Daha çok getirisi var. Biraz git-gel yapmak sıkıyor ama, güzel XP getiriyor.
O tür görevler çok sıkıcı diye yapmıyorduk arkadaşımla birlikte ama tek çaremiz o galiba. Pirate Legend olmaya çalışıyorum; 7 seviye Merchant ve 13 seviye Order lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı