Sea of Thieves multiplayer mı?

Wetttt

Kilopat
Arkadaşlarımızla oynayabiliyoruz ancak haritadaki diğer gemiler başka oyuncular mı yoksa bot mu tam anlayamadık. İskeletlerden başka kimseye rastlamadık koca haritada.

Peki ayrı bir mod mu yoksa direk ana menüde klasik maceraya girip ekip grup girince Online da oluyor muyuz? Çünkü 10 20 saat civarı oynadık ve neredeyse hiç gerçek oyuncuyla karşılaşmadım.
İnan hiç hatırlamıyorum. Lobby hem İngilizce hem de çok karışık geliyordu bana o dönem. Ama gerçek kişilerle karşılaştığımı hatırlıyorum.

Peki ayrı bir mod mu yoksa direk ana menüde klasik maceraya girip ekip grup girince Online da oluyor muyuz? Çünkü 10 20 saat civarı oynadık ve neredeyse hiç gerçek oyuncuyla karşılaşmadım.

Nasıl yani? Oyunda bot oyuncu olduğunu sanmıyorum 400 küsur saatim var hiç bot oyuncuyla karşılaşmadım henüz.

Bir sunucuda maksimum 5 ya da 6 (tam hatırlamıyorum) gemi bulunabiliyor o yüzden oyuncularla sık karşılaşmamanız normal.

Anladım teşekkürler konuyla bağımsız ama bir şey daha sorabilir miyim? Oyunda henüz 10 20 saatimiz var ve şu an tek vazifemiz sandık bulup satmak oyunda. Başka yapabileceğimiz bir aktivite veya hızlı para kasma yöntemi veya herhangi eğlenceli bir şey var mı? Biraz aydınlatırsan çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer arkadaşların verdikleri bilgilere ek olarak; oyunda hiçbir zaman Offline durumda olmuyorsunuz (İlk Yolculuk Eğitim Modu hariç). Oynadığınız süre boyunca illaki başka gemilerle de karşılaşacaksınızdır. Oyunda yapabileceğiniz birden fazla görev, etkinlik, savaş ve eğlenceli aktivite var. Faydalanmanız adına bir rehber bağlantısı bırakıyorum.

Geri
Yukarı