Çözüldü Sea of Thieves Reaper bayrağı nasıl çekilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sethr

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar, bir süredir Sea of Thieves'e dair videolar ve yazılar okurken reaper diye bir temsilci olduğunu anladım. Bu temsilcinin bayrağını nasıl çekerim ve diğerlerinden farkı nedir? @Oğuzhan Necip Şahin siz galiba bilgiliydiniz bu konuda hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Her mıntıkada tüm ticaret şirketlerinin temsilcileri bulunur. Ancak her adada bu temsilcilerin yerleri farklı olur. O yüzden aramanız ve bulmanız gerekir. Reaper temsilcisi kırmızı renge sahip bir masa ve kafes içerisinde bir iskelet ile gösteriliyor. Ekstra olarak bu bayrak The Reaper's Hideout (Türkçesiyle Tırpancı Sığınağı) adasından da alınabilir.

Reaper bayrağının diğerlerinden farklı, bayrağınız kaçıncı seviye olursa olsun diğer oyuncular tarafından haritada görülebilir olursunuz.
Tüm mıntıkalarda bayrak oluyor. Aramalısınız. Bu bayrağı çekince haritada geminiz diğer gemilere gözüküyor.

2 avantajı var:

Bayrağı 5 level yaptığınızda haritada diğer bayraklara sahip tüm gemiler size gözükür.

Tüm eşyaları ( Kafatası, sandık...) hepsini buraya satabilirsiniz.

Reaper bayrağını adanın yan tarafında Reaper kısmından oy vererek çekiyorsunuz. Reaper'in asıl amacı başka gemileri yağmalayarak onların hazinesini ele geçirmek. Bu hazineleri Reaper'a sattığınız zaman daha fazla ganimet geliyor. Reaper bayrağını 5 seviye yaptığınız zaman haritada gemilerin yerlerini görebiliyordunuz.

Her mıntıkada tüm ticaret şirketlerinin temsilcileri bulunur. Ancak her adada bu temsilcilerin yerleri farklı olur. O yüzden aramanız ve bulmanız gerekir. Reaper temsilcisi kırmızı renge sahip bir masa ve kafes içerisinde bir iskelet ile gösteriliyor. Ekstra olarak bu bayrak The Reaper's Hideout (Türkçesiyle Tırpancı Sığınağı) adasından da alınabilir.

Reaper bayrağının diğerlerinden farklı, bayrağınız kaçıncı seviye olursa olsun diğer oyuncular tarafından haritada görülebilir olursunuz.

Çözüm
Hocam yukarıda @Yszuf hocam hazineleri Reaper'e sattığın zaman daha fazla ganimet veriyor demiş. Ben hazinelerin görevlerini altın temsilcilerinden mi alacağım yoksa Reaper'de zaten görev alabiliyor muyuz?

Reaper amacı yağmalamaktır. Fakat altın çadırından görev alıp reaper bayrağı etkinde yapabilirsiniz. Dediğim gibi Reaper'e her şey satılıyor.

Hocam yukarıda @Yszuf hocam hazineleri Reaper'e sattığın zaman daha fazla ganimet veriyor demiş. Ben hazinelerin görevlerini altın temsilcilerinden mi alacağım yoksa Reaper'de zaten görev alabiliyor muyuz.
Altıncının görevini Reaper'dan alamazsın. Reaper'in amacı başka gemileri yağmalayıp onları Reaper'a satmak. Bayrağını 5 seviye yaptığın zaman diğer satacağın kişilerden yaklaşık 2.5 kat falan daha fazla altın veriyor. Yani Reaper amacı hazine toplamak değil, milletin hazinesini çalmak.

Altıncının görevini Reaper'dan alamazsın. Reaper'in amacı başka gemileri yağmalayıp onları Reaper'a satmak. Bayrağını 5 seviye yaptığın zaman diğer satacağın kişilerden yaklaşık 2.5 kat falan daha fazla altın veriyor. Yani Reaper amacı hazine toplamak değil, milletin hazinesini çalmak.
Peki hocam her mıntıkada var mı bu Reaperlerin masaları? 2 Mıntıkanın her yerini talan ettim hiç göremedim şu masayı. Yerlerini gösteren harita misali bir şey var mıdır?

Peki hocam her mıntıkada var mı bu Reaperlerin masaları? 2 Mıntıkanın her yerini talan ettim hiç göremedim şu masayı. Yerlerini gösteren harita misali bir şey var mıdır?
Genelde adaların yukarılara doğru çıkarken oluyor masaları, altıncı gibi düz ortalıkta olmuyor. Mıntıka ne demek bilmiyorum ama her altıncı olan yerde reaper da oluyordu. (En son birkaç ay önce oynadığım için isimlerini unuttum.)

Geri
Yukarı