Sea of Thieves'de sürekli ekran kartı çöküyor

429905

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunu oynarken belirli bir zaman aralığı olmadan rastgele zamanlarda ekran kartı hatası hatası veriyor ve oyun kapanıyor son zamanlarda çok sık olmaya başladı.

Hatanın açıklaması: video driver crashed and was reset! Make sure your video drivers are up to date. Exiting.
Elimde bir fotoğrafı yok ama daha önce burada konusu açılmış oradan aldığım resim.

1677575717042.png

Daha Önceki konu

Oyunu oynarken belirli bir zaman aralığı olmadan rastgele zamanlarda ekran kartı hatası hatası veriyor ve oyun kapanıyor son zamanlarda çok sık olmaya başladı.

Hatanın açıklaması: video driver crashed and was reset! Make sure your video drivers are up to date. Exiting.
Elimde bir fotoğrafı yok ama daha önce burada konusu açılmış oradan aldığım resim.

Eki Görüntüle 1684962

Daha Önceki konu

Ekran kartınız nedir?

Eki Görüntüle 1684962

Daha Önceki konu
Önce ki konuda ki çözümleri uyguladığınız halde mi böyle önce ki çözülmüş o yüzden sordum.

Önce ki konuda ki çözümleri uyguladığınız halde mi böyle önce ki çözülmüş o yüzden sordum.

Önceki konudaki arkadaş termal macunu değiştirdikten sonra çözmüş öyle bir şey yapmadım daha çok yazılımsal çözümleri denedim.

Sıcaklık değerleri ne alemde ve neleri oynarken çöküyor örnek olarak? Üç beş örnek yazın da oynadığınız türlere göre argümanda bulunayım.

Sıcaklık normal 70 derece civarlarında geziyor. Şu anda tek karşılaştığım oyun Sea of Thieves bazen Hogwarts Legacy dede oluyor ama onun oyunla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı