Seagate 3 TB ST3300651NS 7200rpm HDD alınır mı?

Alınabilir. Ses konusunda Seagate biraz fazla sesli. Bu konuda WD bulabilirsen senin için iyi. Windows kurmanı önermem.

depolama amaçlıdır, ssd mevcuttur sistemde. Tabi oyunları buraya kuracağım. Ayrıca tereddüt ediyorum hdd alırken kullanılmış yada yenilenmiş versiyon çıkar diye endişeliyim. Fiyat biraz uygun olunca insan şüpheleniyor. Nerden bakacağıma şaşırdım artık. hb, n11 gibi sitelerdede bu şekil olma olasılığı var maalesef.
wd green modellerinemi baksam bilemedim.

Ben her zaman Barracuda serisi kullandım ve çok memnunum açıkçası. Tavsiye ederim. WD bir kere kullandım ve bir daha hayatta almam. Değişime gidip yenisi gelen bile arızalı çıkmıştı. Barracuda 7200 RPM modellerine bakabilirsin. Seagate veya başka markada sakın 5400 RPM modellere bakmayın çok pişman olursun.

Bazı yerler evet servisten gelenleri de satıyor. Aşağıdaki yerler biraz daha güvenilirdir. Yani ben alış-veriş olarak daha memnun kaldığım yerlerdir.

Seagate 2TB Barracuda 64MB 7200rpm (ST2000DM006) Harddisk
Seagate 3.5" 2TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB Harddisk | ITOPYA

Başlıktaki 3 tb modeli sipariş ettim sıkıntı çıkarsa geri yollayacağım. Performanstan ziyade kapasite daha önemli benim için. Cevaplar için teşekkür ederiz.

Başlıktaki 3 tb modeli sipariş ettim sıkıntı çıkarsa geri yollayacağım. Performanstan ziyade kapasite daha önemli benim için. Cevaplar için teşekkür ederiz.
Diskin kozmetiğinden anlaşılır birde HD Seninel programından ne kadar kullanıldığına, ne kadar veri yazıldığına bakarsan anlayabilirsin. Tabi bazı çakallar bununda çözümünü bulmuş, diskin kullanım süresini sıfırlıyorlar. Yinede disk elinize ulaşınca dediğim bilgilere bakın.

Ben pek zannetmiyorum.Elde kalan ürünler olabilir onlar. Hepsiburada satıcıları iyi oluyorlar. Ama tabikide temkinli olmakta fayda vardır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı