Seagate Barracuda 2 TB HDD alınır mı?

Ben Amazon'dan aldım ve paketleme güzeldi, ayrıca geldiği gibi testlere soktum, yazma ve okuma hızları ortalama 230 sn/MB. Steam arşivim için kullanıyorum ve memnunum. Ayrıca sessiz.

Aşağıda olan sistemi topluyorum. 1 TB SSD var ama ileride yetmeyeceğini düşündüğüm için HDD almak istiyorum. Sizce linkteki HDD alınır mı?

MSI gungnir kasa | AOC 27" 2K 144Hz monitör | Corsair 750W Gold PSU | AMD Ryzen 7 3700X 3.60GHz işlemci | MSI B450M Mortar Max 4133MHz OC AMD anakart | Palit RTX 3070 gamingpro 8 GB OC ekran kartı.

Alınır günümüz oyunları artık çok fazla büyük zaten ayrıyeten 7200RPM olması güzel.

Aşağıda olan sistemi topluyorum. 1 TB SSD var ama ileride yetmeyeceğini düşündüğüm için HDD almak istiyorum. Sizce linkteki HDD alınır mı?

MSI Gungnir Kasa | AOC 27" 2K 144Hz monitör | Corsair 750W Gold PSU | AMD Ryzen 7 3700X 3.60GHz işlemci | MSI B450M Mortar Max 4133MHz OC AMD anakart | Palit RTX 3070 GamingPro 8 GB OC ekran kartı.
Alınmasına alınır, ama paran yetiyorsa ssd alın derim. Çünkü benim 2TB aynı marka seagate hdd 5 yıl sonra aniden bozuldu. Ssd hdd ye göre daha uzun ömürlü olur.

Alınmasına alınır, ama paran yetiyorsa SSD alın derim. Çünkü benim 2TB aynı marka Seagate HDD 5 yıl sonra aniden bozuldu. SSD HDD'ye göre daha uzun ömürlü olur.

SSD var zaten. SSD'ye Windows'u yükledikten sonra 750-800 GB civarı bir şey kalıyor. HDD'yi depo olarak kullanmak istiyorum o yüzden. Bugün 4 gibi satın aldım zaten 2. SSD'yi alamam o yüzden HDD alıyorum depo için.

SSD var zaten. SSD'ye Windows'u yükledikten sonra 750-800 GB civarı bir şey kalıyor. HDD'yi depo olarak kullanmak istiyorum o yüzden. Bugün 4 gibi satın aldım zaten 2. SSD'yi alamam o yüzden HDD alıyorum depo için.
HDD nin uzun ömürlü olmadığından bahsettim. O yüzden bütçe var ise sistemi komple SSD yapmanız daha iyi olurdu. Kullanacaksanızda önemli verilerinizi HDD de tutmamanızı tavsiye ederim.

HDD'nin uzun ömürlü olmadığından bahsettim. O yüzden bütçe var ise sistemi komple SSD yapmanız daha iyi olurdu. Kullanacaksanızda önemli verilerinizi HDD'de tutmamanızı tavsiye ederim.

Önemli verim çok yok zaten de HDD'ye sadece film falan yüklemeyi düşünüyorum. İnternetin olmadığı yerlerde izlemek için film arşivi oluşturuyorum o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı