Search. App exe nedir?

x3inv2

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bilgisayarında Search. App exe diye bir şey gördüm araştırdım, trojan olduğu söyleniyor fakat ben Windows'la ilgili bir şey olduğunu silersem Windows'la zararı olabileceğini düşünüyorum. Search. App exe nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya konumunu açın, Kaspersky ile taratın. Security Cloud ücretsizdir.

Dosya konumunu açın, Kaspersky ile taratın. Security Cloud ücretsizdir.
Dostum birşey sorucam.başlatın sağındandı arama çubuğuna yazdığımda çalışıyor oluyor bıraktığımda çalışmayı bırakıyor windowsun arama çubuğu olabilirmi
Bunun yerine VT sonucunu atmaya ya da bir AV ile taratmaya ne dersiniz?
Dostum araştırdım bazı yerlerde mining programı yazıyor,bazı yerlerde ise windows cortana ile ilgili yazıyor korkuyorum bir tık
Dostum araştırdım bazı yerlerde mining programı yazıyor,bazı yerlerde ise windows cortana ile ilgili yazıyor korkuyorum bir tık

Dostum birşey sorucam.başlatın sağındandı arama çubuğuna yazdığımda çalışıyor oluyor bıraktığımda çalışmayı bırakıyor windowsun arama çubuğu olabilirmi

Araştırmanız iyi hoş ancak zararlı olup olmadığını biz sadece ismiyle anlayamayız dediklerimi yapabilirsiniz.

Araştırmanız iyi hoş ancak zararlı olup olmadığını biz sadece ismiyle anlayamayız dediklerimi yapabilirsiniz.
özellikleri bu şekilde bir sorun varmıdır sizce?

Dosya Ekleri

• searc.PNG
    searc.PNG
    14 KB · Görüntüleme: 114
Huh, Klasörleri açtığınız da yanda çıkan "Ara" kutucuğunun hizmetidir. Telif hakkı Microsoft'a ait zaten güvenli olduğunu oradan anlayabilirsiniz.
tamamdır çok teşekkür ederim cidden benden mining yapıyorlar diye çok korkmuştum beni rahatlattığınız için sağolun
Yok, sistem uygulaması.
teşekkür ederim internetede yok trojan yok mining falan yazmışlar demekki yalanmış

Tamamdır çok teşekkür ederim cidden benden mining yapıyorlar diye çok korkmuştum beni rahatlattığınız için sağ olun

Teşekkür ederim internetede yok trojan yok mining falan yazmışlar demek ki yalanmış

İnternette genellikle Search.exe'yi trojan sanıpta açanlar oluyor. Sizde bunlara takılmışsınız sanırım.

Geri
Yukarı