Seat markasının piyasası nasıldır?

dewilboyz

Kilopat
Merhaba yaza doğru fiyatların da düşeceğini tahmin ederek 2020 model Seat leon style visio 1.0 TSI manuel almayi düşünüyorum. Şu anda fiyat ve donanim olarak istedigim tarzda bir araç. Sormak istediğim bu markanın servis durumları, piyasa talebi kronik durumları nedir? Daha önce bu marka modeli kullanmış bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Hızlanma konusunda 0-150 gayet iyi 150'den sonra ivmelenmesi azalıyor üstelik arac doluysa cekilmez hal alıyor. Manuel arac zaten DSG derdiniz de yok, arac da bildigim kadarıyla kronik bir arıza yok. Yakıtı da üzmez sizi, piyasası olan araclardan.

Tek sorunu arac sogukken cok yüklenme, sıkıştırılmış motor bunlar fazla yüklenmeye gelmez.

Hızlanma konusunda 0-150 gayet iyi 150'den sonra ivmelenmesi azalıyor üstelik arac doluysa cekilmez hal alıyor. Manuel arac zaten DSG derdiniz de yok, arac da bildigim kadarıyla kronik bir arıza yok. Yakıtı da üzmez sizi, piyasası olan araclardan.

Tek sorunu arac sogukken cok yüklenme, sıkıştırılmış motor bunlar fazla yüklenmeye gelmez.

Cevabınız için teşekkürler hocam. Fazla bir hız derdim yok. 150 neredeyse hiç basmadim diyebilirim kullandigim araçlarda. Ben daha çok işin donanim kısmındayım.

Geri
Yukarı