Sebepsiz yere ban yemek

Tars1

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bellek : 16 GB RAM
İşlemci : Ryzen 5600X
Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 4060Ti
Meslek
Yazılımcı
Evet sebepsiz yere VAC ban yenmez biliyorum, 5 yıllık hesabımda 800 saat CS:GO var. Partimde olan bir kişi hile açtı ve 2 maç beraber oynadık. Ben maç içinde replesem bile bende VAC yedim. Hile değilim fakat parti girmemin tek nedeni tek başıma eşleştirme bulamamam çünkü güven faktörüm düşük. Yine 5'li girince karşıyada hile geliyor ve oyunun zevki kalmıyor. Güven faktörünü yükseltmek için neredeyse bütün yolları denedim oyuna para bile yatırdım. Ban yemeden önce 3 kere Steam desteğe ticket atmışım hiçbirinde geri dönüş yok. Oyunu 1 hafta saldım ve bir sabah tekrar açınca VAC ban yemişim. Envanter bile boşa gitti. Çok sinir bozucu değil mi?

Evet sebepsiz yere VAC ban yenmez biliyorum, 5 yıllık hesabımda 800 saat CS:GO var. Partimde olan bir kişi hile açtı ve 2 maç beraber oynadık. Ben maç içinde replesem bile bende VAC yedim. Hile değilim fakat parti girmemin tek nedeni tek başıma eşleştirme bulamamam çünkü güven faktörüm düşük. Yine 5'li girince karşıyada hile geliyor ve oyunun zevki kalmıyor. Güven faktörünü yükseltmek için neredeyse bütün yolları denedim oyuna para bile yatırdım. Ban yemeden önce 3 kere Steam desteğe ticket atmışım hiçbirinde geri dönüş yok. Oyunu 1 hafta saldım ve bir sabah tekrar açınca VAC ban yemişim. Envanter bile boşa gitti. Çok sinir bozucu değil mi?

Overwatch ban mı yedin yoksa VAC mı?
Bir de takım arkadaşın HİLE ise sana ban atma ihtimali var diye biliyorum yoksaa başka bir program tespit etmiştir belki

Öyle bir ihtimal hiçbir zaman olmadi. En fazla hileciyle birlikte kazandigin Mac'lar sifirlanir.

Oluyor her oyunda sistem aynı işler. Takım arkadaşlarından 1I veya birkaçı hile ise ve sen fark ettiysen maçtan çıkmazsan ban yersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka emin ol hayatımda internete bir oyun için ne hile arattım veya indirdim. En son 2 ay önce format attım ve CS:GO dosyalarına hiçbir şekilde dokunmadım. Ban yemeden 1 hafta önce benim girdiğim adam ban yemiş(mağlubiyet almışım yinede galibiyetin silincek yazmışlar :/ ) 1 hafta sonra ben yemişim. VAC ekibi benim boostlandığım sandı galiba. Ne yapsam bilmiyorum Steam desteğe yazıyorum 3 kere aynı ileti geliyor. Hile açsam gerçekten buraya yazmakla uğraşmam hile olmadığımı biliyorum belki kaldırma ihtimalim var diye uğraşıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı