Sebepsiz yere ban yemek

Evet sebepsiz yere VAC ban yenmez biliyorum, 5 yıllık hesabımda 800 saat CS:GO var. Partimde olan bir kişi hile açtı ve 2 maç beraber oynadık. Ben maç içinde replesem bile bende VAC yedim. Hile değilim fakat parti girmemin tek nedeni tek başıma eşleştirme bulamamam çünkü güven faktörüm düşük. Yine 5'li girince karşıyada hile geliyor ve oyunun zevki kalmıyor. Güven faktörünü yükseltmek için neredeyse bütün yolları denedim oyuna para bile yatırdım. Ban yemeden önce 3 kere Steam desteğe ticket atmışım hiçbirinde geri dönüş yok. Oyunu 1 hafta saldım ve bir sabah tekrar açınca VAC ban yemişim. Envanter bile boşa gitti. Çok sinir bozucu değil mi?

Dostum direkt VAC yediysen kesinlikle sisteminde harici bir yazılım vardır. Bunun aksi bir durumu yok.

Evet sebepsiz yere VAC ban yenmez biliyorum, 5 yıllık hesabımda 800 saat CS:GO var. Partimde olan bir kişi hile açtı ve 2 maç beraber oynadık. Ben maç içinde replesem bile bende VAC yedim. Hile değilim fakat parti girmemin tek nedeni tek başıma eşleştirme bulamamam çünkü güven faktörüm düşük. Yine 5'li girince karşıyada hile geliyor ve oyunun zevki kalmıyor. Güven faktörünü yükseltmek için neredeyse bütün yolları denedim oyuna para bile yatırdım. Ban yemeden önce 3 kere Steam desteğe ticket atmışım hiçbirinde geri dönüş yok. Oyunu 1 hafta saldım ve bir sabah tekrar açınca VAC ban yemişim. Envanter bile boşa gitti. Çok sinir bozucu değil mi?

Aynı olayı Hypixel'de yaşadım. Gerçekte arkadaşın olup olmadığını kestiremedikleri için hiçbir şey yapmıyorlar.

Dostum direkt VAC yediysen kesinlikle sisteminde harici bir yazılım vardır. Bunun aksi bir durumu yok.

Kanka ne tür bir yazılım, biraz açar mısın? Direkt VAC ban hakkında tam olarak bilmiyorum.( bir oyundan ilk kez ban yedim). Maçtan sonra yemedim. Rekabetçi girmeyi bırakıp yoldaş girmeye başladım. 1 hafta ara verdikten sonra ban attı.

Burada tam olarak ne yaziyor? Hesap adinizi paylasmadan bana ne yazdigini söyleyebilir misiniz? Ayrica oyuna girdikten sonra üst kisimda cikan uyari penceresindeki mesaji da paylasirsaniz iyi olur.

Sebepsiz yere VAC ban yemeden bu tür konularda konu sahibini savunacak bir şey yazmam. Bu arada bir ara ban yiyip şu oyundan uzaklaşayım dedim beceremedim :D Kolay değilmiş ban yemek. Bu arada daha bugün kaydolmuş hemen de bu konuyu açmış biri neyse tesadüf heralde.

Burada tam olarak ne yaziyor? Hesap adinizi paylasmadan bana ne yazdigini söyleyebilir misiniz? Ayrica oyuna girdikten sonra üst kisimda cikan uyari penceresindeki mesaji da paylasirsaniz iyi olur.

Ekran görüntüsü 2021-12-13 234159.png
Ekran görüntüsü 2021-12-13 234517.png

Sebepsiz yere VAC ban yemeden bu tür konularda konu sahibini savunacak bir şey yazmam. Bu arada bir ara ban yiyip şu oyundan uzaklaşayım dedim beceremedim :D kolay değilmiş ban yemek. Bu arada daha bugün kaydolmuş hemen de bu konuyu açmış biri neyse tesadüf herhalde.

Boş yorum olsun yazmak için mi yazdın bilmiyorum ama 1 saati geçmedi kayıt olmam

@Tars1

Ilk görselde hicbir yerde takim arkadasinizdan dolayi VAC yasaklamasi aldiniz demiyor. Hileci yüzünden sadece düzenleme yapilmis. Yani daha önce de dedigim gibi, hileci ile kazandiginiz maclar sifirlanmis. Mesajda bunu söylüyorlar. Ikinci görselde ise direkt ücüncü parti yazilimdan dolayi yasaklama verilmis görünüyor. Tabii hatali bir yasaklama verilmediyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı