Seçim 14 Mayıs'ta olabilir

Geçen gün dedim bir çorba içeyim, kendi kendime ulan dedim ayda yılda bir güzellik yapayım kendime çorbanın yanına bir de lahmacun söyledim. 130tl para aldılar.

İHA SİHA yenmiyor bana ne İHA'dan SİHA'dan dışarıda 1 2 bardak çay içemiyoruz en kötü yemek opsiyonları 70 TL'den başlıyor AKP propanga yapacak diye millet aç. Bir de çok güldüm utanmadan güçlü Türkiye demişsin sana dik duran Türkiye'den birkaç örnek göstereyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

images.jpeg

Evet, uzun bir aradan sonra yazmak isterim ki Erdoğan kazanacak. Umarım Kılıçdaroğlu kazanır ama şansı yok.

Yani gönül ister ki kılıçdaroğlu kazansın. Ama hep gönül isteği olmuyor bu milleten ne kadar çalarsanız o kadar seviliyorsunuz.

Evet, uzun bir aradan sonra yazmak isterim ki Erdoğan kazanacak. Umarım Kılıçdaroğlu kazanır ama şansı yok.

Yani gönül ister ki kılıçdaroğlu kazansın. Ama hep gönül isteği olmuyor bu milleten ne kadar çalarsanız o kadar seviliyorsunuz.
Erdoğan'ın kazanma ihtimali yalanlar üzerine kurduğu oyundan ibaret eğer ki millet gerçek değil de yalan duymak istiyorsa ne ala gitsin celladının suratına bassın mührü ama bu sefer benim umudum Cumhur değil Millet İttifakı olmak istiyor.

Erdoğan'ın kazanma ihtimali yalanlar üzerine kurduğu oyundan ibaret eğer ki millet gerçek değil de yalan duymak istiyorsa ne ala gitsin celladının suratına bassın mührü ama bu sefer benim umudum Cumhur değil Millet İttifakı olmak istiyor.
+ ve babala tv de kılıcdaroglu güzel performans sergiledi zaten son 2 gün.

+ ve babala tv de kılıcdaroglu güzel performans sergiledi zaten son 2 gün.
Yaani çokta güzel performans sayılmaz ama etkili olur mu olabilir Kılıçdaroğlunu bazı sorular çok zan altında bıraktı en önemlisi Canan Kaftancıoğluna sorulan sakine cansız sorusuydu ve Canan Kaftancıoğlu bu konuda tamamen haksızdı. Sadattan giriş yapması ve sadatın ne amaçla hizmet ettiğini söylediği yer en bomba olacak kısmıydı.

Geri
Yukarı