Seçim konusunda benimle aynı hisseden var mı?

Inci'ye umut bağlamak istiyorum ama o da zor.
Kısaca AKP'lisin yani.
%0.2 mi? Sanmıyorum şeriat gelemez.
Gelemez dediğin ülkede daha dün delinin biri 6'lı masayı "kafa kesmekle" tehdit etti. Tarikat ve cemaatler yurtlarında zaten çocukların hali meçhul, Enes Kara'yı unutmadık. Daha geçen alçağın biri acımadan dövüyordu küçücük cocuklari.

Yeniden Refah'ın başındaki şahıs zinayı suç sayalım diyor. Aile yapısını sadece erkek ve kadın olusturabilir diyor.

Bunun dışında sırf bazı dinci kesimler istedi diye konserler iptal oluyor, şarkıcılar göz altına alınıyor. Düşünce özgürlüğü kapsamında sayılacak her şey için ülkenin cumhurbaşkanı çıkıp "hepsinin hesabını soracağız" diyor.

Halk ayaklanırmış. Diyelim ki ayaklandık, bu hükümetin elini kana bulamayacağı ne malum? Ne gibi bir guvence verebilirsin AKP açısından?

AKP seçilirse çoğu ihtimal ülkenin ne hale geleceğini hepimiz biliyoruz fakat hüdaparın ortaya koyduğu şartların gerçekleşebileceğini düşünmüyorum. Öyle bir şey olsa bütün millet ayaklanır. Kimse Türkiye cumhuriyetinde Türk kelimesini yasaklayamaz. Bu bayrağın adı Türk bayrağıdır öyle de kalacaktır. Sadece kazanmak için yapılmış bir saçmalık bence.
Hocam andımızı bile kaldırdılar. Erdoğan Türklük kavramını sevmediğini kaç kere dile getirdi. Öyle düşünmek ile olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı