Seçim sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Siz bir şey yapacak olsanız orda bak polis darp edildi adamın ismini biliyor musunuz? Gündem de kaç milisaniye kaldı?
Kanka kusura bakmada devlet yetkilisi taşlandı, öldürmeye teşebbüs edildi hiçbirsey yapılmadı, buna birşey yapılmasını beklediysen hata sende.

Ya ne alaka. Hocam gecenin yarısında birbirimizi kırmadan üzmeden sen kendi yoluna git ben kendi yoluma. Ağzımı açarsam durmam, buradan ban yesem de bana koymaz. Gelip de alakası olmayan ''milletin kendi tercihi'' olan bir şeyi burada ona buna satmaya kalkma sonu kötü olur. Ne kadar çok seviyorsunuz alakası olmayan şeyleri bağlamayı, kaynağı bir taraflarım olan bilgileri yaymayı. Her kutlama yapan LGBT'li oluyorsa sizin kaç tane doğum günü, mezuniyet töreni vb bir çok şey yaptığınızı da bilmek isteriz. Sonuç olarak size göre ''LGBT yolunda'' ne kadar yürümüşsünüz bir ölçüp tartmak lazım.
Milletin kendi tercihi olan siyasi seçimlerine saygısızca konuşuluyor. Buna neden bir şey söylemiyorsunuz?

Kanka kusura bakmada devlet yetkilisi taşlandı, öldürmeye teşebbüs edildi hiçbirsey yapılmadı, buna birşey yapılmasını beklediysen hata sende.
Ben de bunu diyorum dostum zaten, şeriat gelse de hiç bir şey yapılmayacak diyorum

Neyse arkadaşlar daha yanıtla falan atmayın mesajlara siyaset görmek istemiyorum artık ne olursa siyasal islamcılar yüzünden.

Milletin kendi tercihi olan siyasi seçimlerine saygısızca konuşuluyor. Buna neden bir şey söylemiyorsunuz?
Hocam ben konuya bakınca önüme çıkan o oldu ilk onun için tepkimi ona gösterdim. Konuda 140 mesaj var hepsini okumaya zamanım olmadı ama siyasi tercihin ne olursa olsun bu ülkenin aleyhine bir şey olmadığı sürece bir laf söylenemez. Sana göre doğru bana göre yanlış değişir ama tartışılabilir. Fakat bu tartışma da saygı çerçevesinde olmalıdır. Bunu belirtmek bütün hepsine cevap vermeye yeterli olur diye düşünüyorum.

Yorum yok.
1685305154228.png

Hocam ben konuya bakınca önüne çıkan o oldu ilk onun için tepkimi ona gösterdim. Konuda 140 mesaj var hepsini okumaya zamanım olmadı ama siyasi tercihin ne olursa olsun bu ülkenin aleyhine bir şey olmadığı sürece bir laf söylenemez. Sana göre doğru bana göre yanlış değişir ama tartışılabilir. Fakat bu tartışma da saygı çerçevesinde olmalıdır. Bunu belirtmek bütün hepsine cevap vermeye yeterli olur diye düşünüyorum.
Olması gereken. Tebrik ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı