Seçim sonuçları hangi kanaldan izlenmeli?

Sözcü ve Fox izlenebilir. Benim tavsiyem hem muhalefetten kanallara(Sözcü,Fox...) hem de iktidardan kanallara(TRT, A habere bakmayın) bakmanız. Aradaki farkı daha rahat görebilirsiniz böylece.

Ntv hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ntv iyidir eğer izlemek istersenizde yayınları biraz sıkıcı geliyor bana.

Sözcü ve fox izlenebilir. Benim tavsiyem hem muhalefetten kanallara(sözcü, fox...) Hem de iktidardan kanallara(TRT, a habere bakmayın) bakmanız. Aradaki farkı daha rahat görebilirsiniz böylece.

Aradaki fark ikisi de kendi tarafını övüyor. İkisi de birbirine laf çarpıtıyor.

Purplebixi adlı Twitch kanalından izliyorum ve alttan alttan sonuçları söylüyor şu anda. Ne kadar doğru bilemeyeceğim.

Ntv iyidir eğer izlemek isterseniz de yayınları biraz sıkıcı geliyor bana.
CNN Türk'ü açtım, 2 dakika dayanabildim. Asıl CNN çok sıkıcı geldi bana. Kadın da aşırı itici konuşuyor. Bir daha geri dönmem ona. :D

Purplebixi adlı Twitch kanalından izliyorum ve alttan alttan sonuçları söylüyor şu anda. Ne kadar doğru bilemeyeceğim.
Bende de açık o da, ne bileyim yani Twitch yayıncısından değil de haber kanalından izlerim.

Bende de açık o da, ne bileyim yani Twitch yayıncısından değil de haber kanalından izlerim.

Zaten bende yorumlamaları için değil alttan alttan neler olduğunu söyledikleri için izliyorum.

Ben Fox'dan izliyorum, oneririm.

Geri
Yukarı