Seçim sonuçları hangi kanaldan izlenmeli?

Fox, Sözcü, Halktv, A Haber, Trt haber harici kanalları izleyebilirsiniz. TGRT, CnnTürk, Kanal24 öneririm.
Fox, Sözcü, TRT diyenler ne yaşıyor? Amacımız tarafsız habere ulaşmak değil mi?

Fox'a muhalefet yanlısı deyip TRT haber önermesine patladım. TRT dediğin Saray'ın kanalı artık saray ne isterlerse onu yapıyorlar. Eskiden TRT'de muhalefette gösterilirdi şimdi RTE dışında gösterdikleri kimse yok.

Güzel kardeşim sonra yazdığımı okumadın herhalde bizim amacımız tarafsız habere ulaşmak. Sizin gibiler oy kullanamıyor burada gelip konuyu iyi okumadan yorum yapıyor tebrikler.

Tgrt haber. İHA.

Hocam herkes kendi tuttuğu partinin yanlısı olduğu kanalı önermiş ben TRT haberi önerdim diye kötü oldum bizim hepimizin amacı tarafsız habere ulaşmaktı ancak bazı kişiler konuyu sapıttı. Kısaca artık tarafsız kanal yok daha hızlı sonuç için devlet kanallarını takip edebilirsiniz.

Hocam herkes kendi tuttuğu partinin yanlısı olduğu kanalı önermiş ben TRT haberi önerdim diye kötü oldum bizim hepimizin amacı tarafsız habere ulaşmaktı ancak bazı kişiler konuyu sapıttı. Kısaca artık tarafsız kanal yok daha hızlı sonuç için devlet kanallarını takip edebilirsiniz.
Katılıyorum. Benim fikrim en tarafsızlığa yakın kanallar TRT ve TGRT'dir. Ajans tarafında ise ANKA ve İHA'dır.

Geri
Yukarı