Seçim sonucu ne olur?

Muhalefet hala çıkıp bir şey demiyor şimdi iki düşüncem var. Birincisi sessiz kalıp zaferi müjdeleyecekler ya da saldılar. Hala açıklama bekliyoruz.

Balkon konuşmasını yaptı alo sen neden bahsediyorsun. Ufak bir ümidim vardı onu da aldılar bu dakikadan sonra hüparın meclisde ne kadar söz sahibi olup onu bunu kısıtlamalarını konuşmak daha mantıklı.
Daha seçim bitmedi 2019 yerel seçimlerinde İstanbul'da ki yaptıkları şeyin aynısını yapıyorlar kazandık bile diyemediler daha milyonlarca sisteme girilmemiş oy var rahat olun kasmayın.

Daha seçim bitmedi 2019 yerel seçimlerinde İstanbul'da ki yaptıkları şeyin aynısını yapıyorlar kazandık bile diyemediler daha milyonlarca sisteme girilmemiş oy var rahat olun kasmayın.
Haklısınız. Yerel seçimlerde de akşam kazandık diyorlardı gece Ekrem İmamoğlu'nun zafer haberi geldi. Umarım kazanırız gerçekten çok önemli saatler.

Daha seçim bitmedi 2019 yerel seçimlerinde İstanbul'daki yaptıkları şeyin aynısını yapıyorlar kazandık bile diyemediler daha milyonlarca sisteme girilmemiş oy var rahat olun kasmayın.

İnanmak istemesekte uzun adam tekrar galip geldi. Siz istediğinizi söyleyip debelenin bu dakikadan sonra hüdaparın ülkemize getireceği geriliği konuşmak çok daha mantıklı.

İnanmak istemesekte uzun adam tekrar galip geldi. Siz istediğinizi söyleyip debelenin bu dakikadan sonra hüdaparın ülkemize getireceği geriliği konuşmak çok daha mantıklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umuyorum öyledir ama benim umudum yok zaten yaşamak için bir sebepte yok ben kendimi en kötü senaryo için hazırladım umarım ülkemizde çiçekler açar kadınlarımız baharı getirir.

Umuyorum öyledir ama benim umudum yok zaten yaşamak için bir sebepte yok ben kendimi en kötü senaryo için hazırladım umarım ülkemizde çiçekler açar kadınlarımız baharı getirir.
Ülkedeki kadınların yarısı allahla erdoğanı denk tutuyor iken boş bir sitem olmuş

Bu forumdaki çoğu kişi ilk turda çok basit almayı beklerken olanlara bak 🙂, ben bu adamı yıkamazsınız kemik kitlesi var dediğimde gülmüşlerdi, işte arkadaşlar her zaman kendi açınızdan bakmayın, her şeyi sorgulayın, kendi bildiklerini ilahi bilgi sanmayın, şimdi burada kafayı yiyoruz Erdoğan kazanacak diye, belki bir şans yüzümüze güler dedemiz alır 2. tur zaten imkansız.

Bu forumdaki çoğu kişi ilk turda çok basit almayı beklerken olanlara bak 🙂, ben bu adamı yıkamazsınız kemik kitlesi var dediğimde gülmüşlerdi, işte arkadaşlar her zaman kendi açınızdan bakmayın, her şeyi sorgulayın, kendi bildiklerini ilahi bilgi sanmayın, şimdi burada kafayı yiyoruz Erdoğan kazanacak diye, belki bir şans yüzümüze güler dedemiz alır 2. tur zaten imkansız.
2. Tur gg olmuyor hocam hiçbir şey belli değil ama onun dışında dedikleriniz doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı