İstanbul'un Sonucu Ne Olur?

Binali mi? İmamoğlu mu?

• Binali

Oy: 28 14,2%
  • İmamoğlu

Oy: 169 85,8%

• Oy verenlerin toplamı
    197
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyseki bir saçmalıkta bitti, kişisel fikrim olarak İmamoğlu'nun konuşma şekli ve davranışlarında at ağızlılık seziyorum.
Adam dün kaç saattir ayakta durdu. AA karşı kaç saat mücadele verdi. Her saat basın açıklaması yaptı. Gayet usturuplu şekilde konuşmasını yaptı. Millete en azından güven verdi. Nasıl böyle bir kanıya varıyorsunuz hayret ediyorum.

Umarım dediğiniz gibi olur da oyları yeniden saymazlar. Eğer oyları yeniden sayarlarsa mutlaka oyları değiştireceklerdir.
Yeniden sayma falan olmaz. Bakın sadece ortalık şu an çok hareketli. Bunun sebebi yandaş kanallar. Aslında gayet normal bir şey oldu. Merak etmeyin bunlar yarına kadar diner. Nasıl yalakalık yapsak diye düşünüyorlar şu an.

O degil de. Zillet ittifakı diye lanse ettiler terörist diye lanse ettiler Ekrem'i. Şimdi ne diyecekler acaba. Yazık.
Bu arada şahsi fikrim Erdoğan artık terörist, vatan haini gibi bölücü kelimelerin kullanmayacağı yönünde. Çok pis elinde patladı bu olay. Vatandaşı bu kadar bölmesi AKP tarafını da rahatsız etti.

Bu kadar emin olmak kalbe zarar be hocam.

20190401_185701.jpg

Adam dün kaç saattir ayakta durdu. AA karşı kaç saat mücadele verdi. Her saat basın açıklaması yaptı. Gayet usturuplu şekilde konuşmasını yaptı. Millete en azından güven verdi. Nasıl böyle bir kanıya varıyorsunuz hayret ediyorum.

Yeniden sayma falan olmaz. Bakın sadece ortalık şu an çok hareketli. Bunun sebebi yandaş kanallar. Aslında gayet normal bir şey oldu. Merak etmeyin bunlar yarına kadar diner. Nasıl yalakalık yapsak diye düşünüyorlar şu an.

Bu arada şahsi fikrim Erdoğan artık terörist, vatan haini gibi bölücü kelimelerin kullanmayacağı yönünde. Çok pis elinde patladı bu olay. Vatandaşı bu kadar bölmesi AKP tarafını da rahatsız etti.
Ben daha öncesinde yaptığı konuşmalardan bu kanıya vardım bana göre gayet itici bir insan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı