Seçim sonucu ne olur?

Umudun yoksa fikirlerini kendine sakla. Genelde ifade özgürlüğünden yanayım fakat böyle olağandışı bir psikolojik savaşta kimsenin umudunu kırmaya hakkın yok. Senin yaptığın, ysk da bekleyen yüzlerce kişiye, sandıkları terk etmeyen binlerce kişiye saygısızlık. Boş konuşma o yüzden. Böyle bir şey söyleyebilecek birisi ya art niyetlidir, AKP'lidir ya da hiçbir şey umurunda değildir.

...........

Son düzenleme:
Size yaşanacak senaryoyu anlatıyorum. İster beğenin ister beğenmeyin ama benim fikrimce yaşanacak şeyler şu şekilde;

1) seçim ikinci tura kalacak.
2) sinan oğan millet ittifakına HDP seçmenini şutlamasını isteyecek.
3) kılıçdaroğlu HDP seçmenini şutlarsa oğandan gelecek oy sayısı onu kurtarmaz.
4) oğan erdoğana gidecek.
5) Erdoğan hüdaparı şutlayacak.
6) Erdoğan kazanacak.

Hüdapar seçmeninin 2 gram aklı var zaten ikinci turda da erdoğana basarlar %60 la kazanır Erdoğan.

Size yaşanacak senaryoyu anlatıyorum. İster beğenin ister beğenmeyin ama benim fikrimce yaşanacak şeyler şu şekilde;

1) Seçim ikinci tura kalacak.
2) Sinan Oğan, millet ittifakına HDP seçmenini şutlamasını isteyecek.
3) Kılıçdaroğlu, HDP seçmenini şutlarsa oğandan gelecek oy sayısı onu kurtarmaz.
4) Oğan, Erdoğan'a gidecek.
5) Erdoğan Hüdapar'ı şutlayacak.
6) Erdoğan kazanacak.
Sinan Oğan'ın HDP nin Millet İttifakında olmadığından haberi yoksa bu adamın ne yapmaya çalıştığı ortada.

Yurt dışı oylarının tamamı dahil değil diye biliyorum. Kalan sandıklardan çıkacak oyları da hesaba katarsak gene kazandı diyebilir miyiz?
Yok hocam kimse kazanamadı 2. Tura uzayacak %99.9
Ayrıca şunu da eklemek istiyorum, bu önümüzdeki 2 haftada kalabalık yerlerde bulunmayın. Ne olur ne olmaz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı