Secimin ardindan yasanan 5 trajikomik olay

Sonunu harika bitirmisler, hepsini izlemenizi tavsiye ederim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgiler :)
Sen almanyada yaşama devam et hocam çocuklar için orası güvenli buraya gelse eğitim sistem çöp tayyıp milleti zorla imamhatiplere sokuyor anca din öğretiyor ama almanya bilim öğretiliyor hatırlarsam

Bu videoyu daha önce izlemiştim. Baya güldüğüm bir video fakat sondaki o olay yüzünden baya üzüldüm. Ufacık bir çocuğu siyasete karıştırıp, o kadar dolduruşa getirmenin manası nedir? Yazık cidden.

Fakat ilk defa bir seçim güzel oldu. Darısı gelecek seçimlerin başına.

Sondaki küçük çocuğa yapılanlar Türkiye'de ebeveynlik kalitesini göz önüne seriyor. Tamam sen kaç yaşında kadınsın, din gibi konular bu işe katılmaz da, hadi cahilsin kattın. E beyinsiz küçücük çocuğu niye alet ediyorsun ucuz oyunlarına? Bu kız o ailede büyüyecek, daha sonra vatana millete hayırlı biri olması beklenecek. Hadi oradan.

Çocuk yapmak kolay. Çocuk yetiştirmek zor. Allah akıl fikir versin bu millete diyorum.

Videonun sonundaki durum içler acısı hepimiz o yaşlarda bulunduk. Ben liseye gidene kadar değil seçime sonucuna sevinmek veuya üzülmek, siyasetçilerin isimlerini dahi bilmezken daha bu yaşta çocukların siyaset sarmalına girmelerine emeği olan herkese yazıklar olsun.

Video çok güzeldi gerçekten, sonuna kadar izledim.
Bu insanlarla güzel ülkem de yaşayıp aynı havayı soluyup aynı kaderi yaşamaktan nefret ediyorum.
Cahilliğiniz batsın. Neyse ki bahar geldi artık ve umarım tüm yurdu kaplayacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sonunu harika bitirmisler, hepsini izlemenizi tavsiye ederim :)

Sevgiler :)
Video çok güzel olmuş.Emeği geçen herkese teşekkürler.Kafama sadece bir şey takıldı.Önceden de görmüştüm onu.Samsunda seçilen halkı hizmet götürmemekle tehdit eden belediye başkanıyla alakalı herhangi bir şey yapıldı mı ? Bilgisi olan var mı ?

Ben de paşayım, sen de paşa ol, hepimiz paşayız oh be:) Bu replik bütün süreçin özetiydi resmen:) Ayrıca Binali Yıldırım'ın her konuşmasından sonra Ekrem İmamoğlu'nun dans görüntüsünü koymaları güldürdü beni:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı