Seçimler Bitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
An itibari ile 17 gündür süren ve tarihin neredeyse en uzun seçimi diyebileceğimiz seçimler sonuçlandı.

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu mazbatasını 16.30 da almış bulunmaktadır.

Çok uzamıştı sonuçlanması adına sevindim.
bence hala bitmedi akp yine itiraz edecek

Keşke hainlerle iş tutarak değilde doğru yoldan kazansaydı neyse hayırlısı olsun. Türkiye İstanbul'dan ibaret değil ve belediye başkanlığı bir şey ifade etmez, önemli olan Cumhurbaşkanlığı koltuğu ve koltuk sayısıdır.

Evet arkadaşlar çöp kokusunu yokken son nefeslerimizi alalım:
Eki Görüntüle 386459
Samsung telefonu olanlar Health uygulamasından nefes egzersizi yapabilir:
Eki Görüntüle 386462
Siz A Haber izlemeye devam edin. CHP'nin yönettiği belediyeleri görüyoruz. Eskişehir gibi yerlere bir bakın. Ondan sonra AKP'nin yönettiği belediyelere de bakın. Rant ve yolsuzluk diz boyu. Ne kadar iş varsa temizlemesi baya uzun sürdü.

Diğer yandan hala bana Hatay videosu atacaktınız ne oldu o işe?

Keşke hainlerle iş tutarak değilde doğru yoldan kazansaydı neyse hayırlısı olsun. Türkiye İstanbul'dan ibaret değil ve belediye başkanlığı bir şey ifade etmez, önemli olan cumhurbaşkanlığı koltuğu ve koltuk sayısıdır.
He aynen sizden başka zaten herkes hain. Fakat bu ülkeye neler neler bulaştıranlar suçsuz. Anladım.

Ha ayrıca sizin böyle bir sözünüz var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belediye başkanlığı bir şey ifade etmez, önemli olan cumhurbaşkanlığı koltuğu ve koltuk sayısıdır.
Sırasıyla be. Millet ancak akıllanıyor. Sırayla o da olur.

Siz A Haber izlemeye devam edin. CHP'nin yönettiği belediyeleri görüyoruz. Eskişehir gibi yerlere bir bakın. Ondan sonra AKP'nin yönettiği belediyelere de bakın. Rant ve yolsuzluk diz boyu. Ne kadar iş varsa temizlemesi baya uzun sürdü.

Düzgün yönetilenler de var ama malum İstanbul onlardan değildi, çöp "insan" götürüyordu.
Fatih'te sokak arası bile bizim otobanın asfaltından daha düz bir asfalta sahip.
Bu hafta sonu güzelce fotoğrafları çekmeyi düşünüyorum fırsat olursa.

Evet arkadaşlar çöp kokusunu yokken son nefeslerimizi alalım:
Eki Görüntüle 386459
Samsung telefonu olanlar Health uygulamasından nefes egzersizi yapabilir:
Eki Görüntüle 386462
Asıl kirli olan havayı şuanda soluyorsunuz. Çünkü havada eşitsizlik, haksızlık, sömürü, yoksulluk, açlık kokusu var. Şimdi ise havada eşitlik, emeğe saygı, düşüncelere saygı ve doğru düzgün bir hak arayışı gelecek. Tabi senin ve senin gibi insanlar için kirli hava bu. Size son bir sözüm daha var. Bütün ideolojileri, dinleri ve kavramları bir kenara bıraktığınız zaman bunları nasıl buluyorsunuz? Halen "Ben zengin olayım da diğerleri fakir olsun." diyebiliyor musunuz?

He aynen sizden başka zaten herkes hain. Fakat bu ülkeye neler neler bulaştıranlar suçsuz. Anladım.

Ha ayrıca sizin böyle bir sözünüz var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sırasıyla be. Millet ancak akıllanıyor. Sırayla o da olur.
Dostum muhalefet olan herkesi ampülcü sanma ben Türkçü ve milliyetçiyim kimin ne olduğunu biliyorum merak etme ve onlar Türkçülüğü ve Atatürk'ün ilkelerinden olan Milliyetçiliği ayaklarımızın altına aldık diyerek ülkeyi cemaate, cia'ya, teröre vermiş ve kandırıldık demiş kişiler. Şuan bana küfür etsen bu kadar zoruma gitmezdi. Ben Milliyetçi hareket partisi dışında kimseye oy vermem Sinan Oğan, gelene kadar da kimseye oy vermeyeceğim (düzgün parti ve kişi olursa neden vermeyeyim? ben kör kütük parti fanatiği değilim sadece şuan düzgün ilkesi olan tek parti MHP o yüzden öyle söyledim ve bahçeliden bahsetmiyorum) Kılıçdaroğlu doğuda MHP'nin kafa kafaya malum parti ile yarıştığı yerlerde göstermelik aday çıkarıp oyları bölmüştür ve bunun karşılığında büyük şehirlerde taban oyunu kaydırmıştır. Ben siyasetin içindeyim ve ülkede sadece İstanbul'dan ibaret değil, stratejik konumda olan doğu illeri CHP yüzünden terörün eline geçti ve oradan silah, uyuşturucu, ve diğer bütün kaçakçılık faaliyetlerini yürütecekler. İmamoğlu pastadaki mum sadece pastanın tamamına bakacaksın. ;) Satılmış hukuk sistemi Sinan Oğan gibi donanımlı ve Türkçü bir üst akılı 1 günde veto etti ve kurultay olmadı. Bu seçimi de veto edeceklerdi ama ülkenin ekonomik krizin içindeyken karışmasını kaldıracak güçleri olmadığı için R yaptılar. Kıçıldaroğlu yıllardır kazanamıyor aynı bahçeli gibi koltuğu bırakmıyor, bıraksaydı şuan çok farklı yerlerde olurduk. Ülkücü veya Atatürkçü diye bir şey olmazdı sadece Türkler ve Cumhuriyetçiler olurdu. Hayırlısı diyelim diyecek söz yok. Aşırı sağ faşistliktir, aşırı sol komünistliktir bu sınırda durduğumuz sürece hepimizin davası aynıdır sadece Türk toprağı ve Türk bayrağıdır. Başkanlık seçimlerinde İyi parti'ye oy verdim bizim tek davamız var oda vatandır biz kişilere ve partilere itibar etmiyoruz içeriği bilmeden yargılama yapmayın rezil olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi oyumuza zor sahip çıkıyoruz, tüm kurum ve kuruluşlar AKP üye ve destekçilerinin hizmetinde nasıl oy çalalım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı