Arkadaşlıklarım bitti

Ben hiç motorcu kulübü kurduğumu düşünmemiştim şimdi saf saf dolaşıp beni gördüklerinde saklanıyorlar niye hepsini döveceğimi iyi biliyorlar.
İnsanlar seninle arkadaş olmak zorunda değil. Yaptıkları ayıp bir şey fakat senin de onların üzerine gitmemen gerekiyor. Başka arkadaşlar bul ve bu kafadan çık.

Arkadaşlar uzun süre yoktum sosyalde ben bir grup arkadaş yapmıştım. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Ben 15 gün kötü bir durumdaydım biliyorlardi da nedeni ise sevdiğimden ayrılmamdı. Bana kimse mesaj atmadi sormadı ben bunları sildim sizce kesinlikle doğru bir karar mı?
Sen iyi ol rabbimde sana iyi olur....

Arkadaşların haklı. Gruba layık biri olmadığın için seni gruptan atmışlar. Karı kız işleri için 15 gün gruptan uzak durman tahammül edilemez.

Yok ondan korkmuyorlar aslında. Sevdiğimle şu an o çıkıyor yani eski sevdiğim diyeyim.
Eski sevdiğim demeseydin engeli basmıştım. Durumun böyle olduğunu söylemedin, onlar arkadaşlığa layık tipler değilmiş. Bu tipleri kafana takmansa acınası. 15 gün kötü durumda kalmışsın utanmadan.

Ondan bende tosunumla oynuyorum artık.

Eski sevdiğim demeseydin engeli basmıştım. Durumun böyle olduğunu söylemedin, onlar arkadaşlığa layık tipler değilmiş. Bu tipleri kafana takmansa acınası. 15 gün kötü durumda kalmışsın utanmadan.

20210629_163312.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı