Seçimler ikinci tura kaldı

436077

Hectopat
Makaleler
4
Daha tam olarak resmi açıklama gelmedi ama açılan sandık ve oranlara baktığımız zaman ikinci tura kalacağını görüyoruz. Ben bu ülkenin olanlardan sonra ders çıkarmadığını görüyorum.

Her millet hakedildiği şekilde yönetilir. Sonuçlara bakarsak bu ülke hiçbir şeyi hak etmiyor RTE kazanır umarım. Başta deprem bölgeleri olmak üzere günlerce iktidarı eleştirip, küfür edip, ağlayıp hala daha malum partiye oy atıyorsa yapacak hiçbir şey yok.

Diğer yandan fakir insanların ekonomiden dert yanmasına rağmen yine malum partiye bastığını gördük. Yarın bir gün ekonomi, geçim sıkıntısı diye ağladıklarını görmek ironik olacak gerçekten.

Gerçekten...... Bu saatten sonra isterse 2.tura Kılıçdar alsın yine de aşırı zoruma gitti bu durum..... Bu kadarını beklemezdim.......

Gerçekten... Bu saatten sonra isterse 2.tura Kılıçdar alsın yine de aşırı zoruma gitti bu durum... Bu kadarını beklemezdim...

Cumhurbaşkanlığını kazansa bile artık bir şey değişmeyecek. Meclisin çoğunluğu artık AKP'de. Onlar bir karar çıkarır Cumhurbaşkanı seçilirse eğer sürekli veto eder. Ülke İstanbul BB meclisine döner artık.

Aslında seçim ilk turdan bitebilirdi kim kazanırsa kazansın önce birbirmize saygılı olmamız lazım. Erdoğan tarafında Suriye politikası ve ekonomi en büyük sorun. Kılıçdaroğlu tarafındada HDP ile olan görüşmeler insanları başka adaylara vermeye yönlendirdi diyebilirim. Bunun en büyük kanıtı sinan oğanın aldığı oy oranı tabii önümüzde 14 gün daha var bakalım ne olacak.

Geri
Yukarı