Secure Boot açıldıktan sonra görüntü gelmiyor

emirhaNz1

Femtopat
Daha fazla  
Anakart
Gigabyte b450m s2h
Selam arkadaşlar, FACEIT giremiyordum ve bu yüzden sorunu araştırıyorum ve bu videoyu gördüm.
Bu videoda 4.adimdan sonra keypk yerinden sonra ekran daha da gelmedi.
Yorumlarda Q flash falan diyorlardı, pls çözüm hakkinda yardimci olur musunuz?
Ya da Vatan Bilgisayar'a götürsem yapabilirler mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gigabyte anakartlarda bazen bu sıkıntılar olabiliyor. Farklı ekran kartı veya APU işlemci olanlarda yine bunlarla başlatıp çözenler oluyordu. Ama her zaman tutmuyor. En kötü ihtimalle servisi halleder. Tekrar BIOS yazıp çözüyorlar. Yine de BIOS resetleyip deneyebilirsiniz. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin.

Gigabyte anakartlarda bazen bu sıkıntılar olabiliyor. Farklı ekran kartı veya APU işlemci olanlarda yine bunlarla başlatıp çözenler oluyordu. Ama her zaman tutmuyor. En kötü ihtimalle servisi halleder. Tekrar BIOS yazıp çözüyorlar. Yine de BIOS resetleyip deneyebilirsiniz. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin.

Kanka selam ben PC'yi Evkur'dan aldim. Garantisi biteli bayağı oldu. Simdi PC'yi Vatan Bilgisayar'a götürsem değiştirirler mi, bir de kaca yaparlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Elinde BIOS yazma cihazı ve tecrübeli olanlar yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı