Secure Boot açınca "CSM is loaded" hatası

EuMa

Centipat
Daha fazla  
Anakart
B450M S2H
Bugün Windows 11'e geçiş yaptım ve Valorant oynayacaktım fakat oynamak için Secure Boot açmam gerekiyormuş. BIOS'a girdim ayarı açınca hata veriyor. Hatanın resmini ekledim. Ne yapmam gerekiyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    208,5 KB · Görüntüleme: 120

Bir ara bunun hatası vardı, onu diyor sanırım. Umarım anakartınıza bir şey olmaz.

@Recep Baltaş.

Bir ara bunun hatası vardı, onu diyor sanırım. Umarım anakartınıza bir şey olmaz.

BIOS'ta CSM Support altındaki seçenekler legacy only olarak seçilmiş UEFI only yaparsam ardından Secure Boot açarsam sorun yaratır mı? Ekran kartım UEFI destekliyor sanırsam. RX 5500XT bu arada.

BIOS'ta CSM Support altındaki seçenekler legacy only olarak seçilmiş UEFI only yaparsam ardından Secure Boot açarsam sorun yaratır mı? Ekran kartım UEFI destekliyor sanırsam. RX 5500XT bu arada.

Bilgim yok ancak şu anlık birisi kesin bir şey demeden ellemeyin bence.

Şu an dokunmuyorum sizce Windows 10'a dönmek mantıklı olur mu? USB format atmadan nasıl Windows 10'a dönebilirim?

Zaten yeni geçmiştiniz, Windows.old klasörünü silmediyseniz ayarların kurtarma bölümünden geri dön tıklayarak dönebilirsiniz.

Hiçbir şey silmedim anlattığınız şeyin videosu var mı? Biraz açabilir misiniz?

Basit. Windows 11'in ayarlarına girip, kurtarma bölümüne girin. Geri dön seçeneğine tıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı