Sedat Peker IMDb'de!

Gerçekse ayrı komik gerçek değilse gene komik.
Gerçekmiş.
Yok artık diyorum ve sizlere meşhur fotoğrafı bırakıyorum.

mqdefault.jpg

Üslubuna dikkat et. Seviyeni koru. Kime cahil dediğine dikkat et.
Yazdıklarımı da düzgün oku. Ben onunla alakalı bir şey dedim mi? Onunla alakalı herhangi bir yorumda bulundum mu? Hayır. Ben olayın taşındığı yerlere tepki gösterdim, tepkim içeriğe değil taşındığı bağlama. Olayın içiyle alakalı doğrusuyla yanlışıyla alakalı hiçbir yorumda bulunmadım, bulunmayacağım da. Forumda yorum yapmayacağımı da açıkça söyledim. Mesajı anlamadan cahil diye atlamasaydın gel çay ısmarlayayım rahat rahat konuşuruz derdim ama belli ki ona layık biri değilsin, katılıyorum demeyen herkesi sebepsizce itham edip cahil yaftasını yapıştırmaya programlısın. O bahsettiğin ve eleştirdiğin kesim var ya, onlardan hiçbir farkın yok aslında, ama bunu kavrayacak biri değilsin.

Orası ayrı mesele, onunla alakalı bir şey demedim ben, forum ortamında demem de. Benim arkamdan iş çevrilmiş olsa bile (evet veya hayır konumuz o değil) gidip bunu ne evinin bodrumunda günde 6 posta yaşayan Amerikalının gözüne sokmama, ne de onun yönetiminin ağzına sakız etmeme gerek yok.

Yani sırf dış ülkeler öğrenmesin diye biz de gerçeklerden yoksun mu kalalım?

Orası ayrı mesele, onunla alakalı bir şey demedim ben, forum ortamında demem de. Benim arkamdan iş çevrilmiş olsa bile (evet veya hayır konumuz o değil) gidip bunu ne evinin bodrumunda günde 6 posta yaşayan Amerikalı'nın gözüne sokmama, ne de onun yönetiminin ağzına sakız etmeme gerek yok.

Hocam merak etmeyin zaten yurt dışında pek bir itibarı yok. Mafya ülkesi olarak tanılıyor. Yanlış anlaşılmasın Arjantin için diyorum bunları :D

Geri
Yukarı