Sedat Peker'e inanıyor musunuz?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 187
  • Görüntüleme 10B

Sizce söyledikleri doğru mu?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Konu taaaa nerelere gelmiş, 17 sayfa mı bee :D.

Haklısın da... Sana devlet bir görev vermişse yaparsın. Anlaşamadığın zaman devletin sırrı ortaya mı dökülür. Bu hainliktir. İşin görülünce o devletimiz iyi. Baktı ters düştü. Devletimiz kötü. Bu adamlığın neresinde var. Bu gibi insanlar devletin önemini bilmiyorlar. Ama hainliğin cezası belli.
Devlet sırrı derken? Devletler uyuşturucu ticareti mi yapıyormuş bunu nasıl normal gibi anlatabilirsin? Adamın işine gelmeyince ifşaladığını ben de söyledim zaten.

Devlet sırrı derken? Devletler uyuşturucu ticareti mi yapıyormuş bunu nasıl normal gibi anlatabilirsin? Adamın işine gelmeyince ifşaladığını ben de söyledim zaten.

Ben devlet uyuşturucu ticareti yapıyormus mu dedim. Sen nasıl anlıyorsun :D gülüyorum sana... Devletin istediği bu adamdan bilgi olabilir. O kadar baskın yapıldı. Neyse sen zaten bunu da yanlış anlarsın.

Ben devlet uyuşturucu ticareti yapıyormus mu dedim. Sen nasıl anlıyorsun :D gülüyorum sana... Devletin istediği bu adamdan bilgi olabilir. O kadar baskın yapıldı. Neyse sen zaten bunu da yanlış anlarsın.
Bende sana gülüyorum :D. Adam yaptıkları yolsuzlukları anlattı diye hain oldu adamlığı sorgulandı direk, sanki Peker'i satanlar çok bi masummuş gibi. Sen gibiler böylesiniz işte işinize gelmeyen herkes hain terörist anında 😂. Geçiniz efendim geçiniz. İleride bir gün illaki ortaya çıkacak her şey. Peker'i de cezasını çekecek Soylu olanlarda soysuz olanlarda. Uzatmanın anlamı yok iyi günler.

Bende sana gülüyorum :D. Adam yaptıkları yolsuzlukları anlattı diye hain oldu adamlığı sorgulandı direk, sanki Peker'i satanlar çok bir masummuş gibi. Sen gibiler böylesiniz işte işinize gelmeyen herkes hain terörist anında 😂. Geçiniz efendim geçiniz. İleride bir gün illaki ortaya çıkacak her şey. Peker'i de cezasını çekecek soylu olanlarda soysuz olanlarda. Uzatmanın anlamı yok iyi günler.

Evet ben gibiler böyleyiz. İşine geldiği zaman devletim işine gelmediği zaman devlet kahrolsun diyenler karşıyım. Adam olan sonuna kadar destek verir devlete.

Geri
Yukarı